5_STARS
14:30 ATP 250 בטניס: טורניר קרמלין, שמינית גמר - 2 משחקים
19:30 ATP 250 בטניס: טורניר אנטוורפן, שמינית גמר - 2 משחקים
02:00 NHL ליגת ההוקי האמריקאית: קולומבוס - ניו יורק
05:00 NHL ליגת ההוקי האמריקאית: אריזונה - אדמונטון
ספורט 5
05:00 NBA: פורטלנד בלייזרס - סקרמנטו קינגס
11:55 אליפות העולם בהתעמלות מכשירים
14:00 חמש באוויר
16:00 מגרש פתוח
17:30 מסע"ת: הפועל באר שבע
19:00 חדשות הספורט: מהדורת הערב
20:00 אולפן יורוליג: מחזור 5
21:05 יורוליג: מכבי תל אביב - פנאתינייקוס, מחזור 5
23:00 חדשות הספורט: מהדורת הלילה
23:45 חמישיות
05:00 NBA: גולדן סטייט - ל.א. קליפרס
ספורט 5+
14:00 חמש באוויר
14:55 ליגה סינית בכדורגל: ליונינג - ג'יילין, מחזור 3
18:55 מוקדמות אליפות העולם לנבחרות נשים בכדורגל: ישראל - גרמניה, שלב הבתים
21:00 יורופקאפ לנשים בכדורסל: אליצור רמלה - איידין, שלב הבתים - מחזור 2
23:00 חדשות הספורט: מהדורת הלילה
23:45 חמישיות
ספורט 5 Live
05:00 NHL ליגת ההוקי האמריקאית: וגאס - סנט לואיס
14:00 ATP 250 בטניס: טורניר אנטוורפן, שמינית גמר - 2 משחקים
18:00 גביע העולם בשחייה: דוחא
19:55 יורוליג: ערב היורוליג - מחזור 5
20:00 יורוליג: אנדולו - קאזאן, מחזור 5 (משולב)
20:00 יורוליג: ז'לגיריס - באיירן מינכן, מחזור 5 (משולב)
21:30 יורוליג: מילאנו - וילרבאן, מחזור 5 (משולב)
22:00 יורוליג: ריאל מדריד - פנרבחצ'ה, מחזור 5 (משולב)
03:00 NBA: מיאמי היט - מילווקי באקס
ספורט 5 Gold
20:00 ATP 250 בטניס: טורניר קרמלין, שמינית גמר - משחק אחד
רדיו ספורט 5
14:00 חמש באוויר
16:00 מגרש פתוח
17:30 מסע"ת: הפועל באר שבע
19:00 חדשות הספורט: מהדורת הערב
23:00 חדשות הספורט: מהדורת הלילה
ספורט מובייל
05:00 NBA: פורטלנד בלייזרס - סקרמנטו קינגס
11:55 אליפות העולם בהתעמלות מכשירים
14:00 חמש באוויר
16:00 מגרש פתוח
17:30 מסע"ת: הפועל באר שבע
19:00 חדשות הספורט: מהדורת הערב
20:00 אולפן יורוליג: מחזור 5
21:05 יורוליג: מכבי תל אביב - פנאתינייקוס, מחזור 5
23:00 חדשות הספורט: מהדורת הלילה
23:45 חמישיות
05:00 NBA: גולדן סטייט - ל.א. קליפרס
ספורט 1
17:30 קונפרנס ליג: הלסינקי - מכבי תל אביב, שלב הבתים - מחזור 3
19:45 קונפרנס ליג: פיינורד - אוניון ברלין, שלב הבתים - מחזור 3, חגיגה אירופית
22:00 הליגה האירופית בכדורגל: נאפולי - לגיה ורשה, שלב הבתים - מחזור 3, חגיגה אירופית
ספורט 2
19:45 קונפרנס ליג: ויטסה - טוטנהאם, שלב הבתים - מחזור 3
22:00 הליגה האירופית בכדורגל: פ.ס.וו. איינדהובן - מונאקו, שלב הבתים - מחזור 3
>
ספורט 4
19:45 קונפרנס ליג: מכבי חיפה - סלביה פראג, שלב הבתים - מחזור 3
22:00 קונפרנס ליג: פרטיזן בלגרד - גנט, שלב הבתים - מחזור 3
אתר ערוץ הספורט
14:00 חמש באוויר
17:30 מסע"ת: הפועל באר שבע
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:
ציוצים מעולם הספורט
מקליקים וחוסכים