אירועים ושידורים טוקיו 2020
בחירה לפי יום:
05.08
06.08
07.08
08.08
ישראלים
מומלצים
כדורמים: משחק הגמר גברים
10:30 08.08
כדורמים: משחק הגמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
כדוריד: משחק הגמר נשים
09:00 08.08
כדוריד: משחק הגמר נשים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
אגרוף: גמרים נשים וגברים
08:00 08.08
אגרוף: גמרים נשים וגברים
קרבות הגמר במשקל קל (גברים ונשים), משקל בינוני (נשים) ומשקל סופר-כבד (גברים) באגרוף
כדורעף: משחק הגמר נשים
07:30 08.08
כדורעף: משחק הגמר נשים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
כדורסל: משחק הגמר נשים
05:30 08.08
כדורסל: משחק הגמר נשים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
התעמלות אמנותית: נבחרת ישראל בגמר
05:00 08.08
התעמלות אמנותית: נבחרת ישראל בגמר
הנבחרת הקבוצתית של ישראל בגמר הקרב רב בהתעמלות אמנותית
כדוריד נשים
05:00 08.08
כדוריד נשים
משחק על הארד
אופני מסלול נשים וגברים
04:00 08.08
אופני מסלול נשים וגברים
נשים אומניום, ספרינט חצאי גמר וגמר, גברים קירין סיבוב 2 ו-3, גמרים
אתלטיקה: מרתון גברים (שלושה ישראלים)
01:00 08.08
אתלטיקה: מרתון גברים (שלושה ישראלים)
היום האחרון באתלטיקה, ריצת מרתון גברים, כולל מארו טפרי, גירמה אמרה ואיימרו עלמיה
כדורעף: משחק הגמר גברים
16:20 07.08
כדורעף: משחק הגמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
כדוריד: משחק הגמר גברים
15:10 07.08
כדוריד: משחק הגמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
ברזיל - ספרד
14:35 07.08
ברזיל - ספרד
גמר כדורגל גברים
כדורסל נשים
14:00 07.08
כדורסל נשים
משחק על הארד
אתלטיקה: באיולין-טפרי בגמר
13:00 07.08
אתלטיקה: באיולין-טפרי בגמר
היום התשיעי באתלטיקה, סלאמוויט באיולין-טפרי בגמר ריצת 10,000 מטרים נשים
אתלטיקה: גמרים אחרונים יום תשיעי
13:00 07.08
אתלטיקה: גמרים אחרונים יום תשיעי
היום התשיעי באתלטיקה: גמר קפיצה לגובה נשים, גמר הטלת כידון גברים, גמר ריצת 1,500 מטרים גברים, גמר ריצת 400X4 מטרים שליחים נשים וגברים
בייסבול: משחק הגמר גברים
13:00 07.08
בייסבול: משחק הגמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
קראטה: גמרים
12:25 07.08
קראטה: גמרים
יום הקרבות השלישי בקראטה, המשקלים הכבדים
כדוריד גברים
12:00 07.08
כדוריד גברים
מדליית ארד
כדורסל נשים
10:30 07.08
כדורסל נשים
מדליית ארד
כדורמים: משחק הגמר נשים
10:30 07.08
כדורמים: משחק הגמר נשים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
אופני מסלול נשים וגברים
09:55 07.08
אופני מסלול נשים וגברים
נשים ספרינט שלב 1/8, 1/4, גברים קירין סיבוב ראשון וגברים גמר מדיסון
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן בגמר
09:20 07.08
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן בגמר
לינוי אשרם וניקול זליקמן בגמר הקרב רב בהתעמלות אמנותית
קפיצות למים גברים
09:00 07.08
קפיצות למים גברים
מקפצה 10 מטרים
אגרוף: גמרים גברים ונשים
08:00 07.08
אגרוף: גמרים גברים ונשים
קרבות הגמר במשקל זבוב (גברים ונשים) ומשקל בינוני (גברים ונשים) באגרוף
כדורמים נשים
07:40 07.08
כדורמים נשים
קרב על הארד
כדורעף גברים
07:30 07.08
כדורעף גברים
משחק על הארד
כדורסל: משחק הגמר גברים
05:30 07.08
כדורסל: משחק הגמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
כדורעף חופים: גמר גברים
04:00 07.08
כדורעף חופים: גמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
התעמלות אמנותית: נבחרת ישראל
04:00 07.08
התעמלות אמנותית: נבחרת ישראל
הנבחרת הקבוצתית של ישראל במוקדמות הקרב רב בהתעמלות אמנותית
קאנו/קיאק: גמרים ספרינט
03:30 07.08
קאנו/קיאק: גמרים ספרינט
מקצי גמרים שונים בתחרויות הקאנו/קיאק ספרינט
גולף נשים
01:30 07.08
גולף נשים
סיבוב 4
גולף: הכרעה נשים
01:30 07.08
גולף: הכרעה נשים
סיבוב אחרון ומכריע בגולף נשים
אתלטיקה: מרתון נשים (שתי ישראליות)
01:00 07.08
אתלטיקה: מרתון נשים (שתי ישראליות)
היום התשיעי באתלטיקה, ריצת מרתון נשים, כולל לונה צ'מטאי-סלפטר ומאור טיורי
טיפוס נשים: גמר
17:00 06.08
טיפוס נשים: גמר
הובלה
אתלטיקה: גמר 100X4 גברים
16:50 06.08
אתלטיקה: גמר 100X4 גברים
היום השמיני באתלטיקה
אתלטיקה: גמר 100X4 נשים
16:30 06.08
אתלטיקה: גמר 100X4 נשים
היום השמיני באתלטיקה
כדוריד נשים
16:00 06.08
כדוריד נשים
חצי גמר
אתלטיקה: גמר 1,500 מטרים נשים
15:50 06.08
אתלטיקה: גמר 1,500 מטרים נשים
היום השמיני באתלטיקה
אתלטיקה: גמר ריצת 400 מטרים נשים
15:35 06.08
אתלטיקה: גמר ריצת 400 מטרים נשים
היום השמיני באתלטיקה
אתלטיקה: גמר ריצת 5,000 מטרים גברים
15:00 06.08
אתלטיקה: גמר ריצת 5,000 מטרים גברים
היום השמיני באתלטיקה
טניס שולחן גברים
15:00 06.08
טניס שולחן גברים
קבוצתי גמר
אתלטיקה: גמר זריקת כידון נשים
14:50 06.08
אתלטיקה: גמר זריקת כידון נשים
היום השמיני באתלטיקה
אתלטיקה: היום השמיני באתלטיקה
14:15 06.08
אתלטיקה: היום השמיני באתלטיקה
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
כדורגל נשים: המשחק על מדליית הארד
14:00 06.08
כדורגל נשים: המשחק על מדליית הארד
מקסיקו - יפן
טיפוס נשים: גמר
12:25 06.08
טיפוס נשים: גמר
בולדרינג
אופני מסלול נשים וגברים
11:45 06.08
אופני מסלול נשים וגברים
נשים מוקדמות ספרינט, גברים ספרינט חצאי גמר גמרים, נשים מדיסון גמר
טיפוס: גמר נשים
11:30 06.08
טיפוס: גמר נשים
ספיד
כדוריד נשים
11:30 06.08
כדוריד נשים
חצי גמר
אתלטיקה: הליכה מהירה 20 ק"מ נשים
10:45 06.08
אתלטיקה: הליכה מהירה 20 ק"מ נשים
היום השמיני באתלטיקה
סייף קרב חמש מודרני נשים
09:45 06.08
סייף קרב חמש מודרני נשים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
קפיצות למים גברים
09:40 06.08
קפיצות למים גברים
מקפצה 10 מטרים
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן
08:50 06.08
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן
לינוי אשרם וניקול זליקמן במוקדמות הקרב רב בהתעמלות אמנותית
כדורסל נשים
08:00 06.08
כדורסל נשים
חצי גמר
אגרוף נשים/גברים
07:55 06.08
אגרוף נשים/גברים
חצאי גמר וגמר
כדורעף נשים
07:00 06.08
כדורעף נשים
חצי גמר
טניס שולחן גברים
06:50 06.08
טניס שולחן גברים
קבוצתי משחק על הארד
היאבקות גברים ונשים
05:40 06.08
היאבקות גברים ונשים
גברים חופשי 74 ק"ג / 125 ק"ג ו-65 ק"ג /97 ק"ג, נשים חופשי 53 ק"ג ו - 50 ק"ג
כדורגל: משחק הגמר נשים
04:55 06.08
כדורגל: משחק הגמר נשים
קנדה - שבדיה, משחק על מדליית הזהב
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן
04:15 06.08
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן
לינוי אשרם וניקול זליקמן במוקדמות הקרב רב בהתעמלות אמנותית
סדר מתמודדות: ניקול זליקמן (11), לינוי אשרם (17)
כדורעף חופים: גמר נשים
04:00 06.08
כדורעף חופים: גמר נשים
ארצות הברית - אוסטריה, במשחק על מדליית הזהב
קראטה גברים
04:00 06.08
קראטה גברים
יום הקרבות השני בקראטה, המשקלים הבינוניים
קפיצות למים גברים
04:00 06.08
קפיצות למים גברים
מקפצה 10 מטרים
כדורעף חופים נשים
03:55 06.08
כדורעף חופים נשים
שוויץ - לטביה, משחק על מדליית הארד
גולף נשים
01:30 06.08
גולף נשים
סיבוב 3
אתלטיקה גברים: גמר הליכה מהירה 50 ק"מ
23:30 05.08
אתלטיקה גברים: גמר הליכה מהירה 50 ק"מ
היום השמיני באתלטיקה
טיפוס גמר גברים
17:30 05.08
טיפוס גמר גברים
גמר בהובלה
טיפוס - גמר גברים
17:00 05.08
טיפוס - גמר גברים
גמר ספיד
כדורעף גברים
16:00 05.08
כדורעף גברים
חצי גמר, צרפת - ארגנטינה
כדורעף חופים גברים
16:00 05.08
כדורעף חופים גברים
חצי גמר, קטאר - נבחרת הוועד הרוסי
טיפוס: גמר גברים
16:00 05.08
טיפוס: גמר גברים
גמר בהובלה
כדוריד גברים
15:30 05.08
כדוריד גברים
חצי גמר, ספרד - דנמרק
אתלטיקה: גמר 400 מטרים גברים
15:00 05.08
אתלטיקה: גמר 400 מטרים גברים
היום השביעי באתלטיקה
לכל האירועים >