עוד פרק ביריבות: לקראת גרמניה - ברזיל

הסגל המסקרן של הסלסאו והדריכות בלבן. יוצאים לדרך

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.07.21 - 21:47
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

ברזיל נגד גרמניה - אין ספק שמדובר באחת היריבויות הספורטיביות הגדולות במילניום הנוכחי. גמר מונדיאל 2002, ה-1:7 ההוא של המאנשאפט בבלו הוריזונטה ב-2014 והתיקון של הסלסאו שנתיים לאחר מכן בריו. מחר (חמישי, 14:30, שידור ישיר ב-5SPORT), היריבות בין שתי המעצמות תגיע גם לטוקיו כאשר הן יתמודדו ראש בראש בבית 4.

  • חמישי, 14:30, שידור ישיר ב-5SPORT: ברזיל מול גרמניה במשחקים האולימפיים

בניגוד לזכייה הביתית ההיא בריו, הפעם לברזיל לא יהיה את ניימאר שהיה חלק מהסגל לקופה אמריקה, אבל מי שיוביל אותה יהיה לא אחר מאשר דני אלבס הוותיק שנרשם בתור אחד משלושת חריגי הגיל. יחד איתו נמצאים גם בלם סביליה (זוכת הליגה האירופית למקרה ששכחתם) דייגו קרלוס, חלוץ אברטון רישארליסון שהצטרף אחרי הקופה אמריקה וגם גבריאל מרטינלי, שנחשב לשחקן העתיד של ארסנל והכדורגל הברזילאי.

"המשחק הזה הוא קלאסיקה עולמית, עם היסטוריה נהדרת", אמר מאמן ברזיל אנדרה ז'ארדין. "לשתי הנבחרות יש כבוד רב אחת כלפי השנייה וינסו לשלוט במשחק. זה יהיה משחק מאוד שוויוני והפרטים הקטנים יכריעו".

בגרמניה, חריגי הגיל יהיו מקס קרוזה מאוניון ברליון, מקסימיליאן ארנולד מוולפסבורג ונדים אמירי של לברקוזן. המאנשאפט זכתה פעם אחת בלבד במדליית הזהב במשחקים האולימפיים במונטריאול 1976 - לפני 45 שנים - ומדובר בהופעה השנייה שלה ברצף אחרי שש פעמים בהן נעדרה מהמשחקים האולימפיים.

"כל השחקנים כשירים ומוכנים לצאת לדרך", הכריז מאמן גרמניה שטפן קונץ. "ברזיל היא נבחרת איכותית מאוד בעמדות ספציפיות ובאירופה, בניגוד לדרום אמריקה, אין נבחרות של עד גיל 23 כך ששחקני ברזיל משחקים אחד לצד השני לעיתים תכופות יותר". נדים אמירי הוסיף: "כולנו דרוכים למשחק הראשון, במיוחד שהוא מול ברזיל".

אירועים ושידורים טוקיו 2020
בחירה לפי יום:
05.08
06.08
07.08
08.08
ישראלים
מומלצים
כדורמים: משחק הגמר גברים
10:30 08.08
כדורמים: משחק הגמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
כדוריד: משחק הגמר נשים
09:00 08.08
כדוריד: משחק הגמר נשים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
אגרוף: גמרים נשים וגברים
08:00 08.08
אגרוף: גמרים נשים וגברים
קרבות הגמר במשקל קל (גברים ונשים), משקל בינוני (נשים) ומשקל סופר-כבד (גברים) באגרוף
כדורעף: משחק הגמר נשים
07:30 08.08
כדורעף: משחק הגמר נשים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
כדורסל: משחק הגמר נשים
05:30 08.08
כדורסל: משחק הגמר נשים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
התעמלות אמנותית: נבחרת ישראל בגמר
05:00 08.08
התעמלות אמנותית: נבחרת ישראל בגמר
הנבחרת הקבוצתית של ישראל בגמר הקרב רב בהתעמלות אמנותית
כדוריד נשים
05:00 08.08
כדוריד נשים
משחק על הארד
אופני מסלול נשים וגברים
04:00 08.08
אופני מסלול נשים וגברים
נשים אומניום, ספרינט חצאי גמר וגמר, גברים קירין סיבוב 2 ו-3, גמרים
אתלטיקה: מרתון גברים (שלושה ישראלים)
01:00 08.08
אתלטיקה: מרתון גברים (שלושה ישראלים)
היום האחרון באתלטיקה, ריצת מרתון גברים, כולל מארו טפרי, גירמה אמרה ואיימרו עלמיה
כדורעף: משחק הגמר גברים
16:20 07.08
כדורעף: משחק הגמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
כדוריד: משחק הגמר גברים
15:10 07.08
כדוריד: משחק הגמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
ברזיל - ספרד
14:35 07.08
ברזיל - ספרד
גמר כדורגל גברים
כדורסל נשים
14:00 07.08
כדורסל נשים
משחק על הארד
אתלטיקה: באיולין-טפרי בגמר
13:00 07.08
אתלטיקה: באיולין-טפרי בגמר
היום התשיעי באתלטיקה, סלאמוויט באיולין-טפרי בגמר ריצת 10,000 מטרים נשים
אתלטיקה: גמרים אחרונים יום תשיעי
13:00 07.08
אתלטיקה: גמרים אחרונים יום תשיעי
היום התשיעי באתלטיקה: גמר קפיצה לגובה נשים, גמר הטלת כידון גברים, גמר ריצת 1,500 מטרים גברים, גמר ריצת 400X4 מטרים שליחים נשים וגברים
בייסבול: משחק הגמר גברים
13:00 07.08
בייסבול: משחק הגמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
קראטה: גמרים
12:25 07.08
קראטה: גמרים
יום הקרבות השלישי בקראטה, המשקלים הכבדים
כדוריד גברים
12:00 07.08
כדוריד גברים
מדליית ארד
כדורסל נשים
10:30 07.08
כדורסל נשים
מדליית ארד
כדורמים: משחק הגמר נשים
10:30 07.08
כדורמים: משחק הגמר נשים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
אופני מסלול נשים וגברים
09:55 07.08
אופני מסלול נשים וגברים
נשים ספרינט שלב 1/8, 1/4, גברים קירין סיבוב ראשון וגברים גמר מדיסון
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן בגמר
09:20 07.08
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן בגמר
לינוי אשרם וניקול זליקמן בגמר הקרב רב בהתעמלות אמנותית
קפיצות למים גברים
09:00 07.08
קפיצות למים גברים
מקפצה 10 מטרים
אגרוף: גמרים גברים ונשים
08:00 07.08
אגרוף: גמרים גברים ונשים
קרבות הגמר במשקל זבוב (גברים ונשים) ומשקל בינוני (גברים ונשים) באגרוף
כדורמים נשים
07:40 07.08
כדורמים נשים
קרב על הארד
כדורעף גברים
07:30 07.08
כדורעף גברים
משחק על הארד
כדורסל: משחק הגמר גברים
05:30 07.08
כדורסל: משחק הגמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
התעמלות אמנותית: נבחרת ישראל
04:00 07.08
התעמלות אמנותית: נבחרת ישראל
הנבחרת הקבוצתית של ישראל במוקדמות הקרב רב בהתעמלות אמנותית
כדורעף חופים: גמר גברים
04:00 07.08
כדורעף חופים: גמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
קאנו/קיאק: גמרים ספרינט
03:30 07.08
קאנו/קיאק: גמרים ספרינט
מקצי גמרים שונים בתחרויות הקאנו/קיאק ספרינט
גולף נשים
01:30 07.08
גולף נשים
סיבוב 4
גולף: הכרעה נשים
01:30 07.08
גולף: הכרעה נשים
סיבוב אחרון ומכריע בגולף נשים
אתלטיקה: מרתון נשים (שתי ישראליות)
01:00 07.08
אתלטיקה: מרתון נשים (שתי ישראליות)
היום התשיעי באתלטיקה, ריצת מרתון נשים, כולל לונה צ'מטאי-סלפטר ומאור טיורי
כדוריד נשים
16:00 06.08
כדוריד נשים
חצי גמר
טניס שולחן גברים
15:00 06.08
טניס שולחן גברים
קבוצתי גמר
כדורגל: המשחק על הארד
14:00 06.08
כדורגל: המשחק על הארד
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
אתלטיקה: גמרים שליחים ושליחות 100X4
13:50 06.08
אתלטיקה: גמרים שליחים ושליחות 100X4
היום השמיני באתלטיקה, גמרים ריצת 100X4 מטרים שליחים ושליחות
אתלטיקה: גמר ריצת 5,000 מטרים גברים
13:50 06.08
אתלטיקה: גמר ריצת 5,000 מטרים גברים
היום השמיני באתלטיקה, גמר ריצת 5,000 מטרים גברים. במקביל: גמר הטלת כידון נשים, גמר ריצת 400 מטרים נשים, גמר ריצת 1,500 מטרים נשים
רכיבה על סוסים: נבחרת ישראל
13:00 06.08
רכיבה על סוסים: נבחרת ישראל
נבחרת ישראל ברכיבה על סוסים במוקדמות תחרות הקפיצות - המקצה הקבוצתי
טיפוס: גמרים נשים
12:15 06.08
טיפוס: גמרים נשים
אירועי הגמר בכל המקצים בטיפוס נשים
אופני מסלול נשים וגברים
11:45 06.08
אופני מסלול נשים וגברים
נשים מוקדמות ספרינט, גברים ספרינט חצאי גמר גמרים, נשים מדיסון גמר
כדוריד נשים
11:30 06.08
כדוריד נשים
חצי גמר
אתלטיקה: הליכה מהירה 20 ק"מ נשים
10:30 06.08
אתלטיקה: הליכה מהירה 20 ק"מ נשים
היום השמיני באתלטיקה, מרוץ הליכה מהירה 20 ק"מ נשים
סייף קרב חמש מודרני נשים
09:45 06.08
סייף קרב חמש מודרני נשים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
קפיצות למים גברים
09:40 06.08
קפיצות למים גברים
מקפצה 10 מטרים
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן
08:50 06.08
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן
לינוי אשרם וניקול זליקמן במוקדמות הקרב רב בהתעמלות אמנותית
כדורסל נשים
08:00 06.08
כדורסל נשים
חצי גמר
אגרוף: גמר
08:00 06.08
אגרוף: גמר
קרב הגמר במשקל כבד (גברים) באגרוף
כדורעף נשים
07:00 06.08
כדורעף נשים
חצי גמר
טניס שולחן גברים
06:50 06.08
טניס שולחן גברים
קבוצתי משחק על הארד
היאבקות גברים ונשים
05:40 06.08
היאבקות גברים ונשים
גברים חופשי 74 ק"ג / 125 ק"ג ו-65 ק"ג /97 ק"ג, נשים חופשי 53 ק"ג ו - 50 ק"ג
כדורגל: משחק הגמר נשים
05:00 06.08
כדורגל: משחק הגמר נשים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן
04:20 06.08
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן
לינוי אשרם וניקול זליקמן במוקדמות הקרב רב בהתעמלות אמנותית
קפיצות למים גברים
04:00 06.08
קפיצות למים גברים
מקפצה 10 מטרים
כדורעף חופים: גמר נשים
04:00 06.08
כדורעף חופים: גמר נשים
ומשחק על הארד
קראטה: גמרים
04:00 06.08
קראטה: גמרים
יום הקרבות השני בקראטה, המשקלים הבינוניים
גולף נשים
01:30 06.08
גולף נשים
סיבוב 3
אתלטיקה: הליכה מהירה 50 ק"מ גברים
00:00 06.08
אתלטיקה: הליכה מהירה 50 ק"מ גברים
היום השמיני באתלטיקה, מרוץ הליכה מהירה 50 ק"מ גברים
טיפוס גמר גברים
17:30 05.08
טיפוס גמר גברים
גמר בהובלה
טיפוס - גמר גברים
17:00 05.08
טיפוס - גמר גברים
גמר ספיד
כדורעף גברים
16:00 05.08
כדורעף גברים
חצי גמר, צרפת - ארגנטינה
כדורעף חופים גברים
16:00 05.08
כדורעף חופים גברים
חצי גמר, קטאר - נבחרת הוועד הרוסי
טיפוס: גמר גברים
16:00 05.08
טיפוס: גמר גברים
גמר בהובלה
כדוריד גברים
15:30 05.08
כדוריד גברים
חצי גמר, ספרד - דנמרק
אתלטיקה: גמר 400 מטרים גברים
15:00 05.08
אתלטיקה: גמר 400 מטרים גברים
היום השביעי באתלטיקה
טניס שולחן נשים - מדליית זהב
14:00 05.08
טניס שולחן נשים - מדליית זהב
קבוצתי, סין - יפן
סלובניה - צרפת
13:55 05.08
סלובניה - צרפת
חצי גמר גברים
לכל האירועים >