משמאילוב ועד ביילס: כל מה שמחכה לכם היום

יום ראשון גדול במשחקים האולימפיים - לוח הזמנים המלא של האירועים שאסור לפספס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.07.21 - 18:42
תחילת כתבה

המשחקים האולימפיים אולי התעכבו בשנה, אבל התחילו בצורה הכי חזקה שרק אפשר, והלילה (בין שבת לראשון), הם ימשיכו עם ישראלים נוספים שייכנסו למעגל התחרויות, בתקווה למדליה שנייה בכחול לבן. במקביל, נקבל גמרים ראשונים בשחייה ואת הדובדבן שעל הקצפת: סימון ביילס בהתעמלות מכשירים, ונבחרת החלומות של ארצות הברית בכדורסל.

ישראלים:

04:35: בדמינטון: אחרי הפתיחה הנהדרת של מישה זילברמן, גם קסניה פוליקארפובה תנסה לפתוח בצורה מוצלחת את יום התחרויות הראשון שלה. ישיר ב-5GOLD.

05:00 ג'ודו - גילי כהן בנשים בשקל עד 52 ק"ג תפתח נגד יריבה מטורקמניסטן. ברוך שמאילוב בגברים במשקל עד 66 ק"ג. יפגוש את קווין לופורטה ממוזמביק. ישיר ב-5PLUS.

05:15: ענת ליליאור בסיבוב 1+2 בגלישת גלים. שידור ישיר ב-5GOLD.

06:05: שייט - יואב כהן בשיוטים 1+2 בגלשני RSX. במקביל, שי קקון בשיוטים 1+2 בלייזר.

07:00: סרגיי ריכטר במוקדמות רובה אוויר למרחק 10 מטר. הגמר בשעה 09:30 במידה ויעפיל.

07:35: חי מטוקיו, אולפן האולימפיאדה ב-SPORT5.

07:35: עומר שפירא פותחת את התחרויות באופני הכביש, עם צפי לסיים בין 30 הראשונות מתוך 67 רוכבות. הפייבוריטיות הברורות לסיים את המסלול (134 ק"מ) על הפודיום הן ההולנדיות, אנה ואן דר ברגן, מריאן פוס, אנמיק ואן פלויטן ודמי פולרינג. שידור ישיר ב-5STARS.

09:05: קטי ספיצ'קוב בשיוטים 1+2 ב-RXS.

11:05: ליהיא רז במוקדמות הקרב רב בהתעמלות מכשירים. היא תתחרה כחלק מקבוצה מעורבת מספר 4. ליהיא תתחרה במסגרת הקרב רב ותחל במכשיר המקבילים המדורגים.

12:55: שחייה. 100 גב נשים - מוקדמות: אנסטסיה גורבנקו (מקצה 4 - מסלול 7)
200 חופשי גברים - מוקדמות: דניס לוקטב (מקצה 2 - מסלול 4)
100 גב גברים - מוקדמות: מיכאל לייטרובסקי (מקצה 2 - מסלול 4)
100 גב גברים - מוקדמות: יעקב טומרקין (מקצה 3 - מסלול 7)

כל תחרויות השחייה בשידור ישיר ב-SPORT5.

15:30: חי מטוקיו, אולפן האולימפיאדה. ישיר ב-SPORT5.

17:00: חדשות הספורט לסיכום היום באולימפיאדה. ישיר ב-SPORT5.

אירועים בולטים:

03:55: טורניר הכדורסל יוצא לדרך עם מפגש של המאמן הישראלי ננו גינזבורג ונבחרת צ'כיה, נגד נבחרת איראן במסגרת בית 1. שידור ישיר ב-5LIVE.

04:25: גמר ה-400 מטר מעורב אישי גברים, ללא דאיה סטו היפני שהודח כבר בחצי הגמר. גמר ה-400 מטרים חופשי גברים, גמר ה-400 מטר מעורב נשים עם האלופה האולימפית קטינקה הוסו וגמר השליחות חופשי נשים 100X4. שידור ישיר ב-SPORT5.

09:05: מוקדמות הקרב רב בהתעמלות מכשירים, כולל סימון ביילס, הכוכבת הכי גדולה במשחקים. שידור ישיר ב-SPORT5.

10:30: נבחרת ארגנטינה פוגשת את מצרים במסגרת טורניר הכדורגל.

11:00: נבחרות דרום אפריקה וצרפת בכדורגל נפגשות.

11:30: נבחרת ברזיל בכדורגל, האלופה האולימפית, פוגשת את חוף השנהב.

15:00: טורניר הכדורסל ממשיך עם מפגש ענק בין נבחרת צרפת לנבחרת החלומות של ארצות הברית. מפגש על הפרקט בין רודי גובר, ניקולה באטום, ננדו דה קולו ואוון פורנייה מצד אחד, לכוכבים דוגמאת קווין דוראנט, דמיאן ליליארד, דווין בוקר וג'רו הולידיי מנגד.

15:30: קרבות הגמר בסייף. דקר גברים ורומח נשים.

אירועים ושידורים טוקיו 2020
בחירה לפי יום:
ישראלים
מומלצים
לכל האירועים >