אירועים מרכזיים

הצג רק ישראלים
מומלצים
חמישי
05.08
שישי
06.08
שבת
07.08
ראשון
08.08
שני
01.01
חמישי
01.07
רביעי
21.07
חמישי
22.07
שישי
23.07
שבת
24.07
ראשון
25.07
שני
26.07
שלישי
27.07
רביעי
28.07
חמישי
29.07
שישי
30.07
שבת
31.07
ראשון
01.08
שני
02.08
שלישי
03.08
רביעי
04.08
שחייה במים פתוחים: רודיטי
00:25
שחייה במים פתוחים: רודיטי
מתן רודיטי בגמר השחייה במים פתוחים, 10 ק"מ
כדורעף חופים נשים
02:55
כדורעף חופים נשים
חצי גמר, שוויץ - ארצות הברית
אתלטיקה נשים/גברים
02:55
אתלטיקה נשים/גברים
היום השביעי
סקייטבורד גברים
02:55
סקייטבורד גברים
מוקדמות
כדורעף חופים נשים
03:55
כדורעף חופים נשים
חצי גמר, אוסטריה - לטביה
קפיצות למים נשים
03:55
קפיצות למים נשים
חצי גמר מקפצה 10 מטרים
היאבקות נשים/גברים
04:55
היאבקות נשים/גברים
גברים סגנון חופשי 57 ק"ג/86 ק"ג, גברים סגנון חופשי 74 ק"ג/ 125 ק"ג ונשים סגנון חופשי 57 ק"ג ונשים סגנון חופשי 53 ק"ג
אתלטיקה - גמר קפיצה משולשת גברים
05:20
אתלטיקה - גמר קפיצה משולשת גברים
אתלטיקה: גמר 110 מטרים משוכות גברים
05:55
אתלטיקה: גמר 110 מטרים משוכות גברים
היום השביעי באתלטיקה
קראטה גברים
06:20
קראטה גברים
מוקדמות, עד 67 ק"ג
גולף נשים
06:25
גולף נשים
סיבוב 2
סקייטבורד: גמר גברים
06:25
סקייטבורד: גמר גברים
אירוע הגמר במקצה הפארק
ארה"ב - אוסטרליה
07:10
ארה"ב - אוסטרליה
חצי גמר גברים
גולף נשים
07:30
גולף נשים
סיבוב 2
כדורעף גברים
07:40
כדורעף גברים
חצי גמר, ברזיל - הוועד האולימפי הרוסי
קפיצות למים גמר נשים
08:55
קפיצות למים גמר נשים
מקפצה 10 מטרים
סייף קרב חמש מודרני נשים
09:00
סייף קרב חמש מודרני נשים
סיבוב דירוג
סייף - קרב חמש מודרני נשים/גברים
09:15
סייף - קרב חמש מודרני נשים/גברים
דירוג
אגרוף: חצאי גמר וגמר גברים
09:15
אגרוף: חצאי גמר וגמר גברים
קרב הגמר במשקל נוצה (גברים) באגרוף אלברט בטירגאזייב (הוועד האולימפי הרוסי) - דיוק רגאן (ארצות הברית)
איגרוף נשים
09:15
איגרוף נשים
נשים חצאי גמר, גברים חצאי גמר וגמר
כדורמים נשים
10:00
כדורמים נשים
חצי גמר, הוועד האולימפי הרוסי - ארצות הברית
אופני מסלול גברים ונשים
10:00
אופני מסלול גברים ונשים
ספרינט 1/8 ו1/4 ומקומות 5-8, נשים קירין סיבובים 2 ו-3, וגמרים
אתלטיקה: הליכה מהירה 20 ק"מ גברים
10:25
אתלטיקה: הליכה מהירה 20 ק"מ גברים
היום השביעי באתלטיקה, מרוץ הליכה מהירה 20 ק"מ
כדורגל נשים
10:55
כדורגל נשים
מדליית ארד, אוסטרליה - ארצות הברית
כדוריד גברים
10:55
כדוריד גברים
חצי גמר, צרפת - מצרים
היאבקות גברים ונשים
12:20
היאבקות גברים ונשים
גמר
טיפוס - גמר גברים
12:50
טיפוס - גמר גברים
גמר בולדרינג
גמר קפיצה במוט נשים
12:55
גמר קפיצה במוט נשים
סלובניה - צרפת
13:55
סלובניה - צרפת
חצי גמר גברים
טניס שולחן נשים - מדליית זהב
14:00
טניס שולחן נשים - מדליית זהב
קבוצתי, סין - יפן
אתלטיקה: גמר 400 מטרים גברים
15:00
אתלטיקה: גמר 400 מטרים גברים
היום השביעי באתלטיקה
כדוריד גברים
15:30
כדוריד גברים
חצי גמר, ספרד - דנמרק
כדורעף גברים
16:00
כדורעף גברים
חצי גמר, צרפת - ארגנטינה
כדורעף חופים גברים
16:00
כדורעף חופים גברים
חצי גמר, קטאר - נבחרת הוועד הרוסי
טיפוס: גמר גברים
16:00
טיפוס: גמר גברים
גמר בהובלה
טיפוס - גמר גברים
17:00
טיפוס - גמר גברים
גמר ספיד
טיפוס גמר גברים
17:30
טיפוס גמר גברים
גמר בהובלה
אתלטיקה: הליכה מהירה 50 ק"מ גברים
00:00
אתלטיקה: הליכה מהירה 50 ק"מ גברים
היום השמיני באתלטיקה, מרוץ הליכה מהירה 50 ק"מ גברים
גולף נשים
01:30
גולף נשים
סיבוב 3
כדורעף חופים: גמר נשים
04:00
כדורעף חופים: גמר נשים
ומשחק על הארד
קראטה: גמרים
04:00
קראטה: גמרים
יום הקרבות השני בקראטה, המשקלים הבינוניים
קפיצות למים גברים
04:00
קפיצות למים גברים
מקפצה 10 מטרים
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן
04:20
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן
לינוי אשרם וניקול זליקמן במוקדמות הקרב רב בהתעמלות אמנותית
כדורגל: משחק הגמר נשים
05:00
כדורגל: משחק הגמר נשים
היאבקות גברים ונשים
05:40
היאבקות גברים ונשים
גברים חופשי 74 ק"ג / 125 ק"ג ו-65 ק"ג /97 ק"ג, נשים חופשי 53 ק"ג ו - 50 ק"ג
טניס שולחן גברים
06:50
טניס שולחן גברים
קבוצתי משחק על הארד
כדורעף נשים
07:00
כדורעף נשים
חצי גמר
כדורסל נשים
08:00
כדורסל נשים
חצי גמר
אגרוף: גמר
08:00
אגרוף: גמר
קרב הגמר במשקל כבד (גברים) באגרוף
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן
08:50
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן
לינוי אשרם וניקול זליקמן במוקדמות הקרב רב בהתעמלות אמנותית
קפיצות למים גברים
09:40
קפיצות למים גברים
מקפצה 10 מטרים
סייף קרב חמש מודרני נשים
09:45
סייף קרב חמש מודרני נשים
אתלטיקה: הליכה מהירה 20 ק"מ נשים
10:30
אתלטיקה: הליכה מהירה 20 ק"מ נשים
היום השמיני באתלטיקה, מרוץ הליכה מהירה 20 ק"מ נשים
כדוריד נשים
11:30
כדוריד נשים
חצי גמר
אופני מסלול נשים וגברים
11:45
אופני מסלול נשים וגברים
נשים מוקדמות ספרינט, גברים ספרינט חצאי גמר גמרים, נשים מדיסון גמר
טיפוס: גמרים נשים
12:15
טיפוס: גמרים נשים
אירועי הגמר בכל המקצים בטיפוס נשים
רכיבה על סוסים: נבחרת ישראל
13:00
רכיבה על סוסים: נבחרת ישראל
נבחרת ישראל ברכיבה על סוסים במוקדמות תחרות הקפיצות - המקצה הקבוצתי
אתלטיקה: גמר ריצת 5,000 מטרים גברים
13:50
אתלטיקה: גמר ריצת 5,000 מטרים גברים
היום השמיני באתלטיקה, גמר ריצת 5,000 מטרים גברים. במקביל: גמר הטלת כידון נשים, גמר ריצת 400 מטרים נשים, גמר ריצת 1,500 מטרים נשים
אתלטיקה: גמרים שליחים ושליחות 100X4
13:50
אתלטיקה: גמרים שליחים ושליחות 100X4
היום השמיני באתלטיקה, גמרים ריצת 100X4 מטרים שליחים ושליחות
כדורגל: המשחק על הארד
14:00
כדורגל: המשחק על הארד
טניס שולחן גברים
15:00
טניס שולחן גברים
קבוצתי גמר
כדוריד נשים
16:00
כדוריד נשים
חצי גמר
אתלטיקה: מרתון נשים (שתי ישראליות)
01:00
אתלטיקה: מרתון נשים (שתי ישראליות)
היום התשיעי באתלטיקה, ריצת מרתון נשים, כולל לונה צ'מטאי-סלפטר ומאור טיורי
גולף: הכרעה נשים
01:30
גולף: הכרעה נשים
סיבוב אחרון ומכריע בגולף נשים
גולף נשים
01:30
גולף נשים
סיבוב 4
קאנו/קיאק: גמרים ספרינט
03:30
קאנו/קיאק: גמרים ספרינט
מקצי גמרים שונים בתחרויות הקאנו/קיאק ספרינט
התעמלות אמנותית: נבחרת ישראל
04:00
התעמלות אמנותית: נבחרת ישראל
הנבחרת הקבוצתית של ישראל במוקדמות הקרב רב בהתעמלות אמנותית
כדורעף חופים: גמר גברים
04:00
כדורעף חופים: גמר גברים
כדורסל: משחק הגמר גברים
05:30
כדורסל: משחק הגמר גברים
כדורעף גברים
07:30
כדורעף גברים
משחק על הארד
כדורמים נשים
07:40
כדורמים נשים
קרב על הארד
אגרוף: גמרים גברים ונשים
08:00
אגרוף: גמרים גברים ונשים
קרבות הגמר במשקל זבוב (גברים ונשים) ומשקל בינוני (גברים ונשים) באגרוף
קפיצות למים גברים
09:00
קפיצות למים גברים
מקפצה 10 מטרים
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן בגמר
09:20
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן בגמר
לינוי אשרם וניקול זליקמן בגמר הקרב רב בהתעמלות אמנותית
אופני מסלול נשים וגברים
09:55
אופני מסלול נשים וגברים
נשים ספרינט שלב 1/8, 1/4, גברים קירין סיבוב ראשון וגברים גמר מדיסון
כדורסל נשים
10:30
כדורסל נשים
מדליית ארד
כדורמים: משחק הגמר נשים
10:30
כדורמים: משחק הגמר נשים
כדוריד גברים
12:00
כדוריד גברים
מדליית ארד
קראטה: גמרים
12:25
קראטה: גמרים
יום הקרבות השלישי בקראטה, המשקלים הכבדים
בייסבול: משחק הגמר גברים
13:00
בייסבול: משחק הגמר גברים
אתלטיקה: גמרים אחרונים יום תשיעי
13:00
אתלטיקה: גמרים אחרונים יום תשיעי
היום התשיעי באתלטיקה: גמר קפיצה לגובה נשים, גמר הטלת כידון גברים, גמר ריצת 1,500 מטרים גברים, גמר ריצת 400X4 מטרים שליחים נשים וגברים
אתלטיקה: באיולין-טפרי בגמר
13:00
אתלטיקה: באיולין-טפרי בגמר
היום התשיעי באתלטיקה, סלאמוויט באיולין-טפרי בגמר ריצת 10,000 מטרים נשים
כדורסל נשים
14:00
כדורסל נשים
משחק על הארד
ברזיל - ספרד
14:35
ברזיל - ספרד
גמר כדורגל גברים
כדוריד: משחק הגמר גברים
15:10
כדוריד: משחק הגמר גברים
כדורעף: משחק הגמר גברים
16:20
כדורעף: משחק הגמר גברים
אתלטיקה: מרתון גברים (שלושה ישראלים)
01:00
אתלטיקה: מרתון גברים (שלושה ישראלים)
היום האחרון באתלטיקה, ריצת מרתון גברים, כולל מארו טפרי, גירמה אמרה ואיימרו עלמיה
אופני מסלול נשים וגברים
04:00
אופני מסלול נשים וגברים
נשים אומניום, ספרינט חצאי גמר וגמר, גברים קירין סיבוב 2 ו-3, גמרים
כדוריד נשים
05:00
כדוריד נשים
משחק על הארד
התעמלות אמנותית: נבחרת ישראל בגמר
05:00
התעמלות אמנותית: נבחרת ישראל בגמר
הנבחרת הקבוצתית של ישראל בגמר הקרב רב בהתעמלות אמנותית
כדורסל: משחק הגמר נשים
05:30
כדורסל: משחק הגמר נשים
כדורעף: משחק הגמר נשים
07:30
כדורעף: משחק הגמר נשים
אגרוף: גמרים נשים וגברים
08:00
אגרוף: גמרים נשים וגברים
קרבות הגמר במשקל קל (גברים ונשים), משקל בינוני (נשים) ומשקל סופר-כבד (גברים) באגרוף
כדוריד: משחק הגמר נשים
09:00
כדוריד: משחק הגמר נשים
כדורמים: משחק הגמר גברים
10:30
כדורמים: משחק הגמר גברים
אתלטיקה: גמר קפיצה משולשת גברים
05:00
אתלטיקה: גמר קפיצה משולשת גברים
אתלטיקה גמר הדיפת כדור ברזל גברים
05:05
אתלטיקה גמר הדיפת כדור ברזל גברים
גמר ריצת 100 מטרים גברים
15:50
גמר ריצת 100 מטרים גברים
התחרות היוקרתית ביותר מגיעה לרגע האמת
סופטבול נשים
03:00
סופטבול נשים
סיבוב פתיחה: אוסטרליה - יפן, איטליה - ארצות הברית, מקסיקו - קנדה
כדורגל נשים
10:30
כדורגל נשים
שלב הבתים, בית 5, מחזור 1, בריטניה מול צ'ילה
כדורגל נשים
11:00
כדורגל נשים
שלב הבתים, בית 6, מחזור 1, סין מול ברזיל
כדורגל נשים
11:00
כדורגל נשים
שלב הבתים, בית 7, מחזור 1, שבדיה מול ארצות הברית
כדורגל נשים
13:30
כדורגל נשים
שלב הבתים, בית 5, מחזור 1, יפן מול קנדה
כדורגל נשים
14:00
כדורגל נשים
שלב הבתים, בית 6, מחזור 1, זמביה מול הולנד
כדורגל נשים
14:30
כדורגל נשים
שלב הבתים, בית 7, מחזור 1, אוסטרליה מול ניו זילנד
סופטבול נשים
03:00
סופטבול נשים
ארצות הברית - קנדה, מקסיקו - יפן, איטליה - אוסטרליה, סיבוב פותיחה
כדורגל גברים
10:30
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 3, מחזור 1, מצרים - ספרד
כדורגל גברים
11:00
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 1, מחזור 1, מקסיקו - צרפת
כדורגל גברים
11:00
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 2, מחזור 1, ניו זילנד - דרום קוריאה
כדורגל גברים
11:30
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 4, מחזור 1, חוף השנהב - ערב הסעודית
כדורגל גברים
13:30
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 3, מחזור 1, ארגנטינה - אוסטרליה
כדורגל גברים
14:00
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 2, מחזור 1, הונדורס - רומניה
כדורגל גברים
14:00
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 1, מחזור 1, יפן - דרום אפריקה
כדורגל גברים
14:30
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 4, מחזור 1, ברזיל - גרמניה
חתירה "סקאל" גברים/נשים
02:30
חתירה "סקאל" גברים/נשים
יחידים, זוגות ורביעיות
קשתות גברים: איתי שני
07:00
קשתות גברים: איתי שני
מקצה הדירוג בקשתות
טקס הפתיחה
14:00
טקס הפתיחה
שידור חגיגי מטוקיו
סייף נשים וגברים
02:55
סייף נשים וגברים
דקר נשים וחרב גברים, שלב 1/64 עד חצי הגמר
כדוריד גברים
03:00
כדוריד גברים
מוקדמות
כדורעף חופים גברים/נשים
03:50
כדורעף חופים גברים/נשים
מוקדמות
דולגופיאט ושטילוב
04:00
דולגופיאט ושטילוב
הישראלים במוקדמות הקרב רב בהתעמלות מכשירים
טקוואנדו: אבישג סמברג
04:00
טקוואנדו: אבישג סמברג
נציגת ישראל בטקוואנדו - תחרות במשקל עד 49 ק"ג, גברים עד 58 ק"ג
ג'ודו: שירה ראשוני
05:00
ג'ודו: שירה ראשוני
נשים יום הקרבות עד 48 ק"ג, גברים יום הקרבות עד 60 ק"ג
כדורסל 3X3 נשים/גברים
05:00
כדורסל 3X3 נשים/גברים
שלב הבתים
איגרוף גברים
06:25
איגרוף גברים
שלב 1/32 ו-1/16, נשים שלב 1/32
אופני כביש גברים
06:30
אופני כביש גברים
גמר
מישה זילברמן
07:00
מישה זילברמן
בדמינטון: שלב הבתים
טניס שולחן נשים/גברים
08:15
טניס שולחן נשים/גברים
סיבוב ראשון
כדורגל נשים
10:30
כדורגל נשים
שלב הבתים, בית 6, מחזור 1, צ'ילה מול קנדה
כדורגל נשים
11:15
כדורגל נשים
שלב הבתים, בית 4, מחזור 1, סין - זמביה
איגרוף נשים וגברים
12:30
איגרוף נשים וגברים
נשים שלב 1/32, גברים שלב 1/32 ו-1/16
טקוואנדו נשים וגברים: גמרים
13:00
טקוואנדו נשים וגברים: גמרים
קרבות הגמר בטקוואנדו, עד 49 ק"ג נשים ועד 58 ק"ג גברים
שחייה: גורבנקו, פולונסקי ולוקטב
13:00
שחייה: גורבנקו, פולונסקי ולוקטב
מוקדמות: גורבנקו (100 מ' פרפר ו-400 מ' מ"א), פולונסקי (400 מ' מ"א) ולוקטב (400 מ' חופשי)
כדורגל נשים
14:30
כדורגל נשים
שלב הבתים, בית 6, מחזור 1, ניו זילנד מול ארצות הברית
סייף נשים/גברים: גמרים
15:30
סייף נשים/גברים: גמרים
קרבות הגמר בסייף: חרב גברים ודקר נשים
כדוריד גברים
16:00
כדוריד גברים
מוקדמות, דנמרק - יפן
כדורסל 3X3 גברים/נשים
16:10
כדורסל 3X3 גברים/נשים
שלב הבתים
כדורעף גברים
16:30
כדורעף גברים
מוקדמות: ארה"ב-צרפת
גלישת גלים: גברים
00:55
גלישת גלים: גברים
סיבוב 1
סקייטבורד גברים
02:25
סקייטבורד גברים
רחוב, מוקדמות
כדורעף נשים
02:55
כדורעף נשים
מוקדמות, רוסיה במשחקים האולימפיים - איטליה
כדוריד נשים
02:55
כדוריד נשים
מוקדמות: הולנד - יפן
כדורעף חופים נשים
03:00
כדורעף חופים נשים
מוקדמות: ארצות הברית - סין
כדורסל גברים
03:55
כדורסל גברים
המאמן ננו גינזבורג בשלב הבתים בסיבוב המקדים: בית 1, מחזור 1, איראן - צ'כיה
התעמלות מכשירים נשים
03:55
התעמלות מכשירים נשים
התעמלות מכשירים: מוקדמות הקרב רב
שחייה גברים/נשים: גמרים חלק א' - ישראלים
04:25
שחייה גברים/נשים: גמרים חלק א' - ישראלים
400 מטרים מעורב אישי (גברים ונשים), 400 מטרים חופשי (גברים), 100X4 מטרים שליחות חופשי (נשים)
קסניה פוליקרפובה
04:35
קסניה פוליקרפובה
שלב הבתים בבדמינטון
ג'ודו נשים וגברים: גילי כהן וברוך שמאילוב
04:55
ג'ודו נשים וגברים: גילי כהן וברוך שמאילוב
נשים יום הקרבות עד 52 ק"ג, גברים עד 66 ק"ג
שייט גברים/נשים: ספיצ'קוב, כהן וקקון
06:00
שייט גברים/נשים: ספיצ'קוב, כהן וקקון
שיוטים 1+2 בגלשני RSX. במקביל: קקון בשיוטים 1+2 בלייזר רדיאל
איגרוף נשים וגברים
06:00
איגרוף נשים וגברים
נשים שלב 1/32, גברים שלב 1/32 ו-1/16
כדורעף חופים גברים או נשים
06:55
כדורעף חופים גברים או נשים
מוקדמות
אופניים נשים: עומר שפירא
06:55
אופניים נשים: עומר שפירא
גמר מרוץ אופני הכביש
קליעה נשים וגברים: ריכטר גמרים
07:00
קליעה נשים וגברים: ריכטר גמרים
נשים 10 מטרים אקדח אוויר וגברים רובה אוויר למרחק 10 מטרים
כדורסל גברים
07:40
כדורסל גברים
שלב הבתים, בית 2, מחזור 1, גרמניה - איטליה
קפיצות למים נשים
08:55
קפיצות למים נשים
מוקדמות 3 מטרים קרש קפיצה
ליהיא רז
09:05
ליהיא רז
התעמלות מכשירים: מוקדמות הקרב רב
כדורגל גברים
10:30
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 3, מחזור 2, מצרים - ארגנטינה
כדורגל גברים
11:00
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 2, מחזור 2, ניו זילנד - הונדורס
כדורגל גברים
11:00
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 1, מחזור 2, צרפת - דרום אפריקה
כדורסל גברים
11:20
כדורסל גברים
שלב הבתים, בית 2, מחזור 1, אוסטרליה - ניגריה
כדורגל גברים
11:30
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 4, מחזור 2, ברזיל - חוף השנהב
כדורסל 3X3 נשים/גברים
11:50
כדורסל 3X3 נשים/גברים
שלב הבתים
זילברמן ופוליקרפובה
12:00
זילברמן ופוליקרפובה
שלב הבתים בבדמינטון
שחייה גברים/נשים: גורבנקו, טומרקין, לוקטב ולייטרובסקי
12:55
שחייה גברים/נשים: גורבנקו, טומרקין, לוקטב ולייטרובסקי
מוקדמות: גורבנקו (100 מטרים גב ו-100 מטרים חזה), טומרקין (100 מטרים גב), לייטרובסקי (100 מטרים גב), לוקטב (200 מטרים חופשי)
טקוואנדו: גמרים
13:00
טקוואנדו: גמרים
קרבות הגמר עד 57 ק"ג נשים ועד 68 ק"ג גברים
איגרוף נשים וגברים
13:30
איגרוף נשים וגברים
נשים שלב 1/32, גברים שלב 1/32 ו-1/16
כדורגל גברים
13:30
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 3, מחזור 2, אוסטרליה - ספרד
כדורגל גברים
14:00
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 2, מחזור 2, רומניה - דרום קוריאה
ליהיא רז
14:20
ליהיא רז
התעמלות מכשירים: מוקדמות הקרב רב
כדורגל גברים
14:30
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 4, מחזור 2, ערב הסעודית - גרמניה
כדורסל גברים
15:00
כדורסל גברים
שלב הבתים, בית 1, מחזור 1, צרפת - ארצות הברית
סייף נשים וגברים: גמרים
15:30
סייף נשים וגברים: גמרים
קרבות הגמר: דקר גברים ורומח נשים
כדורגל גברים
15:30
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 1, מחזור 2, יפן - מקסיקו
כדוריד נשים
16:00
כדוריד נשים
מוקדמות: הונגריה - צרפת
כדורעף חופים גברים או נשים
16:00
כדורעף חופים גברים או נשים
מוקדמות
ג'ודו גברים: טוהר בוטבול - ארתור מרגלידון עד 73 ק"ג
ג'ודו גברים: טוהר בוטבול - ארתור מרגלידון עד 73 ק"ג
בית הניחומים
טריאתלון גברים: האחים שגיב
00:30
טריאתלון גברים: האחים שגיב
מרוץ הטריאתלון
גלישת גלים נשים/גברים
00:55
גלישת גלים נשים/גברים
סיבוב 3
סקייטבורד גברים
02:25
סקייטבורד גברים
רחוב, גמרים
כדוריד גברים
02:55
כדוריד גברים
מוקדמות, ברזיל - צרפת
כדורעף חופים גברים או נשים
03:00
כדורעף חופים גברים או נשים
מוקדמות
שחייה גברים/נשים: גמרים חלק ב'
04:25
שחייה גברים/נשים: גמרים חלק ב'
100 מטרים פרפר (נשים), 100 מטרים חזה (גברים), 400 מטרים חופשי (נשים), 4X100 מטרים שליחים חופשי (גברים)
ג'ודו: תמנע נלסון לוי וטוהר בוטבול
04:55
ג'ודו: תמנע נלסון לוי וטוהר בוטבול
יום הקרבות עד 57 ק"ג נשים ועד 73 ק"ג גברים
טניס נשים/גברים וזוגות
04:55
טניס נשים/גברים וזוגות
סיבוב 2
מישה זילברמן
05:20
מישה זילברמן
שלב הבתים נשים/גברים
גורבנקו בחצי הגמר
05:53
גורבנקו בחצי הגמר
משחה ה-100 מטרים גב
שייט נשים וגברים: ספיצ'קוב, כהן וקקון
06:00
שייט נשים וגברים: ספיצ'קוב, כהן וקקון
שיוטים 3+4 בגלשני RSX ושיוטים 3+4 בלייזר רדיאל
איגרוף נשים וגברים
06:00
איגרוף נשים וגברים
נשים שלב 1/16, גברים שלב 1/32 ו-1/16
סקייטבורד נשים: גמר
06:15
סקייטבורד נשים: גמר
אירוע הגמר במקצה הרחוב
כדורסל גברים
07:40
כדורסל גברים
שלב הבתים: בית 3, מחזור 1, ארגנטינה - סלובניה(דונצ'יץ')
קאנו/קיאק גברים: גמר סלאלום
08:00
קאנו/קיאק גברים: גמר סלאלום
קאנו גברים
קפיצות למים גברים
08:55
קפיצות למים גברים
מקפצה שטוחה 10 מטרים
אופניים גברים: שלומי חיימי
09:00
אופניים גברים: שלומי חיימי
מרוץ אופני ההרים
כדורעף גברים
09:40
כדורעף גברים
מוקדמות, פולין - איטליה
טניס שולחן גברים/נשים
10:00
טניס שולחן גברים/נשים
יחידים, סיבוב 3
גלישת רוח
10:00
גלישת רוח
נשים וגברים Laser, גברים דגם RS:X
ג'ודו נשים
11:00
ג'ודו נשים
תמנע נלסון לוי - קאיה קייזר
סייף נשים וגברים: גמרים
12:00
סייף נשים וגברים: גמרים
קרבות הגמר: רומח גברים וחרב נשים
כדורסל 3X3 נשים/גברים
12:00
כדורסל 3X3 נשים/גברים
שלב הבתים
כדורסל 3X3 נשים/גברים
12:10
כדורסל 3X3 נשים/גברים
שלב הבתים
שחייה גברים/נשים: גורבנקו ומורז
12:55
שחייה גברים/נשים: גורבנקו ומורז
מוקדמות: גורבנקו ב-200 מ' מעורב אישי, ומורז ב-200 מ' חופשי
טקוואנדו נשים וגברים: גמרים
13:00
טקוואנדו נשים וגברים: גמרים
קרבות הגמר: עד 67 ק"ג נשים ועד 80 ק"ג גברים
התעמלות מכשירים גמר גברים
13:00
התעמלות מכשירים גמר גברים
קבוצתי
טניס שולחן: גמר זוגות מעורבים
14:00
טניס שולחן: גמר זוגות מעורבים
כדורסל גברים
15:30
כדורסל גברים
שלב הבתים, בית 3, מחזור 1, יפן - ספרד
כדוריד גברים
15:30
כדוריד גברים
מוקדמות, יפן - שבדיה
כדורעף גברים
16:00
כדורעף גברים
מוקדמות, יפן - קנדה
ג'ודו: גילי שריר ושגיא מוקי - במידה ועולים
ג'ודו: גילי שריר ושגיא מוקי - במידה ועולים
סיבוב 2: במידה ושריר תנצח היא תתחרה נגד המנצחת בין Juul Franssen מהולנד ל-Anja Obradovic מסרביה סיבוב 3: במידה ומוקי ינצח הוא יתחרה נגד המנצח בין Anri Egutidze מפורטוגל ל-Shamil Borchashvili מאוסטריה
טריאתלון גמר נשים
00:30
טריאתלון גמר נשים
יחידות
כדורעף נשים
02:55
כדורעף נשים
נבחרת הוועד האולימפי - ארגנטינה
כדוריד נשים
03:00
כדוריד נשים
מוקדמות: יפן - מונטנגרו
כדורעף חופים גברים או נשים
03:05
כדורעף חופים גברים או נשים
מוקדמות
טניס שולחן נשים
03:55
טניס שולחן נשים
יחידים סיבוב 3
שחייה -  הגמר של גורבנקו ב-100 מטר
04:25
שחייה - הגמר של גורבנקו ב-100 מטר
04:51 – 100 גב נשים – גמר: אנסטסיה גורבנקו(מסלול 8 )
קשתות נשים וגברים: איתי שני
04:45
קשתות נשים וגברים: איתי שני
שלב המוקדמות בקשתות
טניס נשים/גברים
04:55
טניס נשים/גברים
איגרוף נשים וגברים
05:00
איגרוף נשים וגברים
נשים שלב 1/16, גברים שלב 1/32 ו-1/16
כדורעף חופים נשים/גברים
05:00
כדורעף חופים נשים/גברים
מוקדמות
ג'ודו נשים וגברים: גילי שריר ושגיא מוקי
05:00
ג'ודו נשים וגברים: גילי שריר ושגיא מוקי
סיבוב 1: גילי שריר (בכחול) נגד קתרינה הקר מאוסטרליה סיבוב 2: שגיא מוקי (בלבן) נגד אדוארדו סנטוס מברזיל
שלב הבתים: פוליקרפובה (06:40)
06:00
שלב הבתים: פוליקרפובה (06:40)
קסניה פוליקרקובה נגד Ngan Yi Cheung מהונג קונג (מגרש 3)
שייט גברים ונשים: קקון
06:00
שייט גברים ונשים: קקון
שי קקון בשיוטים 5+6 בלייזר רדיאל
חצי הגמר של אנסטסיה גורבנקו ב200 מעורב נשים
06:05
חצי הגמר של אנסטסיה גורבנקו ב200 מעורב נשים
חצי גמר: אנסטסיה גורבנקו (מקצה 2 – מסלול 6)
גלישת גלים נשים וגברים
07:00
גלישת גלים נשים וגברים
חצי גמר וגמר
כדורסל נשים
07:40
כדורסל נשים
מוקדמות, ניגריה - ארצות הברית
קפיצות למים נשים
09:00
קפיצות למים נשים
מקפצה שטוחה 10 מטרים
שמינית גמר גברים
09:00
שמינית גמר גברים
נובאק ג'וקוביץ' (סרביה) נגד אלחנדרו דוידוביץ' (ספרד)
אופני הרים נשים
10:00
אופני הרים נשים
קרוס קאנטרי
קאנו/קיאק נשים: גמר סלאלום
10:10
קאנו/קיאק נשים: גמר סלאלום
גמר תחרות הסלאלום בקיאק
כדורגל נשים
11:00
כדורגל נשים
שלב הבתים, מחזור 3, ארצות הברית - אוסטרליה
כדורסל 3X3
11:00
כדורסל 3X3
שלב הבתים נשים/גברים
סייף נשים
12:30
סייף נשים
קבוצתי, גמרים
שחייה גברים/נשים: נבחרת ישראל שליחים
12:55
שחייה גברים/נשים: נבחרת ישראל שליחים
לוקטב, פרנקל, כהן גרומי ונמיר במוקדמות 200X4 מ' חופשי מקצה 1 - מסלול 1 13:54
שחייה מירון חירותי ורון פולונסקי
13:00
שחייה מירון חירותי ורון פולונסקי
13:13 – 100 חופשי גברים – מוקדמות: מירון חרותי (מקצה 6 – מסלול 1) 13:39 – 200 חזה גברים – מוקדמות: רון פולונסקי (מקצה 2 – מסלול 7)
התעמלות מכשירים גמר נשים
13:45
התעמלות מכשירים גמר נשים
קבוצתי
סופטבול נשים
15:30
סופטבול נשים
משחק על הזהב
כדורסל נשים
15:30
כדורסל נשים
מוקדמות, פורטו ריקו - סין
טקוואנדו נשים וגברים: גמרים
16:00
טקוואנדו נשים וגברים: גמרים
קרבות הגמר בטקוואנדו, 67+ ק"ג נשים ו-80+ ק"ג גברים
כדורעף חופים נשים/גברים
16:00
כדורעף חופים נשים/גברים
מוקדמות
כדורסל 3X3 נשים/גברים
16:30
כדורסל 3X3 נשים/גברים
רבע גמר
כדורעף חופים גברים או נשים
03:00
כדורעף חופים גברים או נשים
מוקדמות
כדורסל גברים
04:00
כדורסל גברים
שלב הבתים, בית 2, מחזור 2, ניגריה מול גרמניה
שחייה נשים וגברים: גמרים חלק ד'
04:30
שחייה נשים וגברים: גמרים חלק ד'
מקצי גמר בשחייה: 200 מטרים חופשי (נשים), 200 מטרים פרפר (גברים), 200 מטרים מעורב אישי (נשים), 1,500 מטרים חופשי (נשים), 4X200 מטרים שליחים חופשי (גברים)
ג'ודו נשים וגברים: לי קוכמן
05:00
ג'ודו נשים וגברים: לי קוכמן
נשים עד 70 ק"ג, גברים יום הקרבות של לי קוכמן בג'ודו, עד 90 ק"ג
שייט גברים ונשים: ספיצ'קוב, כהן, ברעם וטיבי
06:00
שייט גברים ונשים: ספיצ'קוב, כהן, ברעם וטיבי
קטי ספיצ'קוב ויואב כהן בשיוטים 5+6 בגלשני RSX. במקביל: נויה ברעם ושחר טיבי בשיוטים 1+2 במפרשיות 470
נויה ברעם ושחר טיבי בשיוטים
06:00
נויה ברעם ושחר טיבי בשיוטים
שיוטי 3-4 ב-470
איגרוף נשים וגברים
07:00
איגרוף נשים וגברים
נשים רבעי גמר, שלב 1/32, שלב 1/16 גברים שלב 1/32
כדורסל גברים
07:40
כדורסל גברים
שלב הבתים, בית 1, מחזור 2, ארצות הברית מול איראן
כדורמים נשים
08:45
כדורמים נשים
מוקדמות, הונגריה - ארצות הברית, קנדה - דרום אפריקה
קפיצות למים גברים
09:00
קפיצות למים גברים
מקפצה 3 מטרים
אופני כביש גברים
09:40
אופני כביש גברים
מרוץ האופניים נגד השעון
כדורעף חופים גברים או נשים
10:00
כדורעף חופים גברים או נשים
מוקדמות
רוגבי גברים: משחק הגמר
10:30
רוגבי גברים: משחק הגמר
כדורגל גברים
11:00
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 4, מחזור 3, גרמניה מול חוף השנהב
כדורגל גברים
11:00
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 4, מחזור 3, ערב הסעודית מול ברזיל
כדורסל גברים
11:20
כדורסל גברים
שלב הבתים, בית 2, מחזור 2, איטליה מול אוסטרליה
כדורגל גברים
11:30
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 2, מחזור 3, רומניה מול ניו זילנד
כדורגל גברים
11:30
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 2, מחזור 3, דרום קוריאה מול הונדורס
איגרוף נשים
11:40
איגרוף נשים
נשים רבעי גמר, שלב 1/32, שלב 1/16 גברים שלב 1/32
שחייה גברים/נשים: גורבנקו, מורז, פולונסקי וגרומי
13:00
שחייה גברים/נשים: גורבנקו, מורז, פולונסקי וגרומי
ישראלים במקצי מוקדמות: אנסטסיה גורבנקו ואנדי מורז (100 מטרים חופשי), רון פולונסקי וגל כהן גרומי (200 מטרים מעורב אישי)
כדורגל גברים
14:00
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 3, מחזור 3, אוסטרליה מול מצרים
כדורגל גברים
14:30
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 1, מחזור 3, דרום אפריקה מול מקסיקו
כדורגל גברים
14:30
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 1, מחזור 3, צרפת מול יפן
כדורגל גברים
14:45
כדורגל גברים
שלב הבתים, בית 3, מחזור 3, ספרד מול ארגנטינה
כדוריד גברים
16:00
כדוריד גברים
מוקדמות
כדורסל 3X3 נשים/גברים: גמרים
16:00
כדורסל 3X3 נשים/גברים: גמרים
משחקי הגמר
גינצבורג וצ'כיה מול צרפת
16:00
גינצבורג וצ'כיה מול צרפת
שלב הבתים, בית 1, מחזור 2, הנבחרת של המאמן הישראלי מול צרפת
גולף גברים
01:20
גולף גברים
סיבוב ראשון
כדורעף נשים
02:55
כדורעף נשים
שלב המוקדמות, איטליה - ארגנטינה
כדורעף חופים גברים/ נשים
02:55
כדורעף חופים גברים/ נשים
מוקדמות
כדוריד נשים
03:00
כדוריד נשים
מוקדמות, הולנד - אנגולה
אופניים BMX גברים/נשים
03:55
אופניים BMX גברים/נשים
מירוצים 1,2,3 - רבעי גמר
שחייה גברים/נשים: גמרים חלק ה'
04:25
שחייה גברים/נשים: גמרים חלק ה'
מקצי גמר בשחייה: 200 מטרים חזה (גברים), 800 מטרים חופשי (גברים), 200 מטרים פרפר (נשים), 100 מטרים חופשי (גברים), 4X200 מטרים שליחות חופשי (נשים)
ענבר לניר ופיטר פלצ'יק
04:55
ענבר לניר ופיטר פלצ'יק
ג'ודו: ענבר לניר (עד 78 ק"ג) ופיטר פלצ'יק (עד 100 ק"ג) בג'ודו
איגרוף נשים וגברים
06:00
איגרוף נשים וגברים
שלב 1/16
שחר טיבי/נויה ברעם
06:05
שחר טיבי/נויה ברעם
שיוט 3
שחר טיבי/נויה ברעם
07:20
שחר טיבי/נויה ברעם
שיוט 4
דונצ'יץ' וסלובניה נגד יפן
07:35
דונצ'יץ' וסלובניה נגד יפן
שלב הבתים, בית 3, מחזור 2
כדוריד נשים
08:05
כדוריד נשים
מוקדמות' יפן - קוריאה
קטי ספיצ'קוב
08:35
קטי ספיצ'קוב
שיוט 12
טניס שולחן גברים
08:55
טניס שולחן גברים
חצאי גמר
טניס גברים ונשים
09:10
טניס גברים ונשים
רבע גמר
יואב כהן
09:35
יואב כהן
שיוט 10
כדורעף חופים גברים או נשים
09:40
כדורעף חופים גברים או נשים
מוקדמות
יואב כהן
10:25
יואב כהן
שיוט 11
גמר
10:50
גמר
נשים (עד 78 ק"ג) גברים (עד 100 ק"ג) בג'ודו
יואב כהן
11:15
יואב כהן
שיוט 12
איגרוף נשים וגברים
11:50
איגרוף נשים וגברים
שלב 1/16
בייסבול: נבחרת ישראל
12:55
בייסבול: נבחרת ישראל
נבחרת הבייסבול של ישראל בשלב הבתים מול דרום קוריאה
שחייה: פרנקל, גרומי, ברזלי ושליחים מעורב
12:55
שחייה: פרנקל, גרומי, ברזלי ושליחים מעורב
מוקדמות: פרנקל וכהן גרומי (100 מ' פרפר), ברזילי (200 מ' גב), נבחרת שליחים מעורבת (100X4 מ' מעורב)
התעמלות מכשירים גמר נשים
13:50
התעמלות מכשירים גמר נשים
גמר הקרב רב
כדורסל גברים
15:30
כדורסל גברים
שלב הבתים, בית 3, מחזור 2, ספרד מול ארגנטינה
כדורעף נשים
16:00
כדורעף נשים
שלב המוקדמות, יפן - ברזיל, ארצות הברית - טורקיה
כדוריד נשים
16:00
כדוריד נשים
מוקדמות, שבדיה - צרפת
כדוריד גברים
02:55
כדוריד גברים
מוקדמות, ארגנטינה - ברזיל
אתלטיקה גברים/נשים
02:55
אתלטיקה גברים/נשים
יום הפתיחה של ענף האתלטיקה
שחייה נשים וגברים: גמרים חלק ו' (ישראלים)
04:25
שחייה נשים וגברים: גמרים חלק ו' (ישראלים)
מקצי גמר בשחייה: 200 מטרים חזה (נשים), 200 מטרים גב (גברים), 100 מטרים חופשי (נשים), 200 מטרים מעורב אישי (גברים)
ג'ודו נשים וגברים: רז הרשקו ואורי ששון
04:55
ג'ודו נשים וגברים: רז הרשקו ואורי ששון
יום הקרבות של רז הרשקו (78+ ק"ג) ואורי ששון (100+ ק"ג) בג'ודו
אביב ברזילי בחצי הגמר
05:35
אביב ברזילי בחצי הגמר
מקצה ה-200 מטרים גב
אופני BMX גברים/נשים
05:40
אופני BMX גברים/נשים
גמר תחרות
איגרוף נשים וגברים
06:00
איגרוף נשים וגברים
נשים שלב 1/16, ורבעי גמר, גברים רבעי גמר
אתלטיקה נשים/גברים
06:15
אתלטיקה נשים/גברים
דיאנה וייסמן במוקדמות ריצת 100 מטרים נשים
טרמפולינה: גמר
06:55
טרמפולינה: גמר
מוקדמות ואירוע הגמר בקפיצות אמנותיות
שייט גברים ונשים: קקון, ברעם וטיבי
07:15
שייט גברים ונשים: קקון, ברעם וטיבי
שי קקון בשיוטים 9+10 בלייזר רדיאל. במקביל: נויה ברעם ושחר טיבי בשיוטים 5+6 במפרשיות 470
כדורסל נשים
07:40
כדורסל נשים
מוקדמות, ארצות הברית - יפן
כדוריד גברים
08:10
כדוריד גברים
צרפת - ספרד
ג'וקוביץ' מול זברב
08:55
ג'וקוביץ' מול זברב
חצי גמר טורניר הטניס
טניס גברים: גמר
08:55
טניס גברים: גמר
חצאי גמר גברים וגמר זוגות
בדמינטון: גמר זוגות מעורבים
09:30
בדמינטון: גמר זוגות מעורבים
כדורמים נשים
09:30
כדורמים נשים
מוקדמות, ארצות הברית - רוסיה במשחקים האולימפיים
קפיצות למים נשים
09:30
קפיצות למים נשים
מוקדמות, מקפצה 3 מטרים
כדורעף חופים גברים או נשים
09:45
כדורעף חופים גברים או נשים
מוקדמות
כדורגל נשים
10:55
כדורגל נשים
רבעי גמר
כדורגל נשים
10:55
כדורגל נשים
רבעי גמר
איגרוף נשים וגברים
11:00
איגרוף נשים וגברים
נשים שלב 1/16 רבעי גמר, גברים שלב רבעי גמר
שחייה גברים ונשים: חרותי
12:55
שחייה גברים ונשים: חרותי
מירון חרותי במקצה המוקדמות ב-50 מטרים חופשי
בייסבול: נבחרת ישראל
12:55
בייסבול: נבחרת ישראל
נבחרת הבייסבול של ישראל בשלב הבתים מול ארה"ב
אתלטיקה גברים/נשים: באיולין-טפרי וקנייזבה-מיננקו
12:55
אתלטיקה גברים/נשים: באיולין-טפרי וקנייזבה-מיננקו
סלאמוויט באיולין-טפרי בסיבוב הראשון של ריצת 5,000 מטרים ווחנה קנייזבה-מיננקו במוקדמות קפיצה משולשת
אתלטיקה גברים: גמר 10,000 מטרים
13:00
אתלטיקה גברים: גמר 10,000 מטרים
היום הראשון באתלטיקה, גמר ריצת 10,000 מטרים
טניס שולחן גברים: גמר יחידים
15:30
טניס שולחן גברים: גמר יחידים
כדורעף חופים גברים או נשים
16:00
כדורעף חופים גברים או נשים
מוקדמות
כדורעף גברים
16:00
כדורעף גברים
רוסיה במשחקים האולימפיים - צרפת
כדוריד גברים
16:10
כדוריד גברים
גרמניה - נורבגיה
גולף גברים
01:20
גולף גברים
סיבוב 3
טריאתלון גמר
01:20
טריאתלון גמר
מעורב שליחים
אתלטיקה גברים/נשים: מוקדמות היום השני
02:55
אתלטיקה גברים/נשים: מוקדמות היום השני
היום השני של ענף האתלטיקה, כולל מוקדמות ריצת 100 מטרים גברים
קשתות - איתי שני
03:25
קשתות - איתי שני
שמינית גמר
כדורסל גברים
03:55
כדורסל גברים
שלב הבתים, בית 1, מחזור 3, איראן מול צרפת
נבחרת ישראל בשליחים מיקס בגמר
04:25
נבחרת ישראל בשליחים מיקס בגמר
מקצי גמר בשחייה: 200 מטרים גב (נשים), 100 מטרים פרפר (גברים), 800 מטרים חופשי (נשים), 100X4 שליחים מעורב מיקס
ג'ודו: נבחרת ישראל
04:55
ג'ודו: נבחרת ישראל
קבוצתי מעורב, ישראל - איטליה
אופני BMX נשים/גברים
05:00
אופני BMX נשים/גברים
סגנון חופשי
כדורעף נשים
06:00
כדורעף נשים
מוקדמות, ארצות הברית - הוועד האולימפי הרוסי
איגרוף נשים וגברים
06:00
איגרוף נשים וגברים
נשים רבעי גמר וחצי גמר, גברים 1/16
טרמפולינה: גמר גברים
06:55
טרמפולינה: גמר גברים
מוקדמות ואירוע הגמר בקפיצות אמנותיות בטרמפולינה
כדורסל גברים
07:55
כדורסל גברים
שלב הבתים, בית 2, מחזור 3, איטליה מול ניגריה
שייט: ספיצ'קוב וכהן בגמר
08:30
שייט: ספיצ'קוב וכהן בגמר
שיוט המדליות בגלשני RSX
קשתות: גמר גברים
08:45
קשתות: גמר גברים
טניס: גמר נשים
08:55
טניס: גמר נשים
משחק הגמר יחידות נשים בטניס
כדורעף חופים גברים או נשים
08:55
כדורעף חופים גברים או נשים
משחק על כרטיס עלייה
ג'וקוביץ מול פבלו קארנו-בוסטה
09:00
ג'וקוביץ מול פבלו קארנו-בוסטה
המשחק על מדליית הארד
קפיצות למים נשים
09:30
קפיצות למים נשים
חצי גמר, מקפצה 3 מטרים
רוגבי: משחק הגמר נשים
10:20
רוגבי: משחק הגמר נשים
משחק על ארד, ומשחק הגמר על הזהב
כדורגל: רבע גמר 1
10:55
כדורגל: רבע גמר 1
ספרד - חוף השנהב
ג'ודו קבוצתי מעורב
10:55
ג'ודו קבוצתי מעורב
גמר
כדורסל: אוסטרליה - גרמניה
11:20
כדורסל: אוסטרליה - גרמניה
שלב הבתים, בית 2, מחזור 3, אוסטרליה מול גרמניה
בדמינטון: גמר זוגות גברים
12:00
בדמינטון: גמר זוגות גברים
כדורגל גברים רבע גמר 2
12:55
כדורגל גברים רבע גמר 2
ברזיל - מצרים
כדורגל גברים רבע גמר 3
13:15
כדורגל גברים רבע גמר 3
יפן - ניו זילנד
כדורגל גברים רבע גמר 4
13:55
כדורגל גברים רבע גמר 4
קוריאה - מקסיקו
גינצבורג וצ'כיה מול ארה"ב
14:55
גינצבורג וצ'כיה מול ארה"ב
שלב הבתים, בית 1, מחזור 3
אתלטיקה: גמר 100 מטרים נשים
15:50
אתלטיקה: גמר 100 מטרים נשים
היום השני באתלטיקה, גמר ריצת 100 מטרים נשים. במקביל: גמר זריקת דיסקוס גברים
סייף גברים
02:55
סייף גברים
כדורעף חופים גברים או נשים
02:55
כדורעף חופים גברים או נשים
שלב 1/16
כדוריד גברים
02:55
כדוריד גברים
מוקדמות, פורטוגל - יפן
אתלטיקה גברים/נשים: אדוה כהן
04:10
אתלטיקה גברים/נשים: אדוה כהן
היום השלישי באתלטיקה, אדוה כהן במוקדמות ריצת 3,000 מטרים מכשולים נשים. במקביל: גמר הדיפת כדור ברזל נשים
שחייה: גמרים חלק ח'
04:25
שחייה: גמרים חלק ח'
מקצי גמר בשחייה: 50 מטרים חופשי (גברים ונשים), 1,500 מטרים חופשי (גברים), 100X4 מטרים שליחים מעורב (גברים ונשים)
אופני BMX נשים או גברים: גמר
04:30
אופני BMX נשים או גברים: גמר
גמר תחרות אופני BMX פריסטייל
איגרוף נשים וגברים
04:55
איגרוף נשים וגברים
נשים רבעי גמר, גברים רבעי גמר חצאי גמר
בייסבול
06:00
בייסבול
נבחרת ישראל - מקסיקו
טניס: גמר גברים
06:00
טניס: גמר גברים
כדורעף חופים גברים או נשים
06:55
כדורעף חופים גברים או נשים
שלב 1/16
גולף גברים
07:00
גולף גברים
סיבוב רביעי
כדורסל: ארגנטינה - יפן
07:40
כדורסל: ארגנטינה - יפן
שלב הבתים, בית 3, מחזור 3, ארגנטינה מול יפן
סייף גברים
07:40
סייף גברים
קפיצות למים נשים
08:55
קפיצות למים נשים
נשים מקפצה 3 מטרים
טניס נשים - גמר
09:40
טניס נשים - גמר
זוגות נשים
דולוגפיאט בגמר תרגיל הקרקע - ארטיום דולוגופיאט
10:55
דולוגפיאט בגמר תרגיל הקרקע - ארטיום דולוגופיאט
התעמלות מכשירים
דונצ'יץ' וסלובניה נגד ספרד
11:10
דונצ'יץ' וסלובניה נגד ספרד
מוקדמות, שלב בתים, משחק 3
חנה קנייזבה-מיננקו בגמר
14:15
חנה קנייזבה-מיננקו בגמר
תחרות הקפיצה המשולשת
בדמינטון: גמר יחידות
14:25
בדמינטון: גמר יחידות
מדליית ארד וזהב
כדורסל נשים
15:00
כדורסל נשים
מוקדמות, קוריאה - סרביה
כדורסל נשים
15:00
כדורסל נשים
מוקדמות, דרום קוריאה - סרביה
אתלטיקה גברים: גמר 100 מטרים
15:50
אתלטיקה גברים: גמר 100 מטרים
היום השלישי באתלטיקה, גמר ריצת 100 מטרים גברים. במקביל: גמר קפיצה לגובה גברים, גמר קפיצה משולשת נשים
כדוריד גברים
16:00
כדוריד גברים
מוקדמות, דנמרק - שבדיה
כדורעף גברים
16:00
כדורעף גברים
מוקדמות, יפן - איראן
כדורעף נשים
02:55
כדורעף נשים
מוקדמות, סרביה - דרום קוריאה
כדורעף חופים גברים או נשים
02:55
כדורעף חופים גברים או נשים
מוקדמות
כדוריד נשים
03:00
כדוריד נשים
מוקדמות, קוריאה - אנגולה
אתלטיקה גברים ונשים: גמר קפיצה לרוחק גברים
04:05
אתלטיקה גברים ונשים: גמר קפיצה לרוחק גברים
אתלטיקה גמר קפיצה לרוחק גברים
04:20
אתלטיקה גמר קפיצה לרוחק גברים
כדורסל נשים
04:30
כדורסל נשים
מוקדמות, ניגריה - יפן
היאבקות גברים נשים
04:55
היאבקות גברים נשים
גברים סגנון יווני/רומי 60ק"ג/130ק"ג, נשים סגנון חופשי
טניס שולחן
05:55
טניס שולחן
שלב 1/16 קבוצתי
אתלטיקה - גמר 100 מטר משוכות נשים
05:55
אתלטיקה - גמר 100 מטר משוכות נשים
נבחרת ישראל - שלב הנוקאאוט
05:55
נבחרת ישראל - שלב הנוקאאוט
נבחרת ישראל מול נבחרת דרום קוריאה
שייט גברים ונשים: ברעם וטיבי
06:00
שייט גברים ונשים: ברעם וטיבי
נויה ברעם ושחר טיבי בשיוטים 9+10 במפרשיות 470
בדמינטון: גמר זוגות נשים
07:00
בדמינטון: גמר זוגות נשים
כדורסל נשים
07:25
כדורסל נשים
מוקדמות, צרפת - ארצות הברית
כדורעף חופים גברים או נשים
07:55
כדורעף חופים גברים או נשים
שלב 1/16
קפיצות למים גברים
08:55
קפיצות למים גברים
מוקדמות, מקפצה 3 מטרים
התעמלות מכשירים גברים ונשים - גמרים
10:55
התעמלות מכשירים גברים ונשים - גמרים
גברים טבעות וסוס קפיצות, נשים תרגיל קרקע
כדורגל נשים
10:55
כדורגל נשים
חצי גמר, ארצות הברית - קנדה
אופני מסלול נשים וגברים
12:00
אופני מסלול נשים וגברים
גמרים
כדורמים גברים
12:30
כדורמים גברים
מוקדמות, יפן - דרום אפריקה
שחייה אומנותית: בלכר ובובריצקי
13:25
שחייה אומנותית: בלכר ובובריצקי
הדואט עדן בלכר ושלי בובריצקי בתרגיל החופשי בשחייה אומנותית
כדורגל נשים
13:55
כדורגל נשים
חצי גמר, אוסטריה - שבדיה
סלאמוויט טפרי בגמר 5,000 מטרים נשים
15:00
סלאמוויט טפרי בגמר 5,000 מטרים נשים
היום הרביעי באתלטיקה, גמר ריצת 5,000 מטרים נשים בהשתפפות סלאמוויט טפרי. במקביל: גמר זריקת דיסקוס נשים, גמר ריצת 3,000 מטרים מכשולים גברים
אתלטיקה: גמר 5,000 מטרים נשים - באיולין טפרי
15:40
אתלטיקה: גמר 5,000 מטרים נשים - באיולין טפרי
כדוריד נשים
15:45
כדוריד נשים
מוקדמות, נורבגיה - יפן
כדורעף נשים
16:00
כדורעף נשים
מוקדמות, ברזיל - קניה
כדורעף חופים גברים או נשים
16:00
כדורעף חופים גברים או נשים
שלב 1/16
בדמינטון: גמר יחידים
16:00
בדמינטון: גמר יחידים
כדורעף גברים
02:55
כדורעף גברים
רבע גמר, קנדה - נבחרת הוועד הרוסי
כדורעף חופים נשים
02:55
כדורעף חופים נשים
רבע גמר: גרמניה - ארה"ב
אתלטיקה: משולב גמרים
02:55
אתלטיקה: משולב גמרים
היום החמישי באתלטיקה, גמר קפיצה למרחק נשים(04:50). בנוסף: גמר ריצת 400 מטרים משוכות גברים(06:20)
קאנו/קיאק: כולל גמרים בספרינט
03:30
קאנו/קיאק: כולל גמרים בספרינט
חצאי גמר ומקצי גמרים שונים בתחרויות הקאנו/קיאק ספרינט
קפיצות למים גברים
03:55
קפיצות למים גברים
חצי גמר, מקפצה 3 מטרים
רבע גמר גברים
04:00
רבע גמר גברים
סלובניה(דונצ'יץ') - גרמניה
טניס שולחן גברים/נשים
05:00
טניס שולחן גברים/נשים
קבוצתי רבעי גמר
אגרוף: רבע גמר, חצי גמר, גמר
05:30
אגרוף: רבע גמר, חצי גמר, גמר
כולל קרב הגמר במשקל נוצה (גברים) באגרוף דיוק רגאן - טאקי סמואל
היאבקות גברים ונשים
06:00
היאבקות גברים ונשים
גברים סגנון יווני/רומי 77ק"ג/97ק"ג, 67ק"ג/87ק"ג, נשים סגנון חופשי 62 ק"ג
שייט - שחר טיבי ונויה ברעם
06:00
שייט - שחר טיבי ונויה ברעם
שיוט 9, שיוט 10
כדורעף גברים
07:00
כדורעף גברים
רבע גמר: יפן - ברזיל
כדוריד גברים
07:40
כדוריד גברים
רבע גמר, שבדיה - הספרד
רבע גמר גברים
07:40
רבע גמר גברים
ארצות הברית - ספרד
כדורמים נשים
08:45
כדורמים נשים
רבע גמר, קנדה - ארצות הברית
קפיצות למים גברים
08:55
קפיצות למים גברים
גמר מקפצה 3 מטרים
אופני מסלול נשים וגברים
09:25
אופני מסלול נשים וגברים
נשים קבוצתי מרדף סיבוב ראשון וגמר, גברים ספרינט מוקדמות/סיבוב ראשון/וגמרים, גברים מרדף סיבוב ראשון
כדורמים נשים
09:25
כדורמים נשים
רבע גמר, ספרד - סין
טיפוס גברים
10:55
טיפוס גברים
משולב, מוקדמות
כדורעף גברים
11:00
כדורעף גברים
רבע גמר, איטליה - ארגנטינה
מקסיקו - ברזיל
11:00
מקסיקו - ברזיל
כדורגל, חצי גמר
איטליה - צרפת
11:15
איטליה - צרפת
רבע גמר גברים
אגרוף: גמר
11:35
אגרוף: גמר
קרב הגמר במשקל נוצה (נשים) באגרוף נסת'י פטסיו - סנה אירייה
סימון ביילס בגמר
11:50
סימון ביילס בגמר
גמר נשים בקורה, גמר גברים במתח
בייסבול - נבחרת ישראל
12:55
בייסבול - נבחרת ישראל
ישראל - הרפובליקה הדומיניקנית, שלב נוקאאוט
היאבקות גברים ונשים
13:00
היאבקות גברים ונשים
גברים סגנון יווני/רומי 67ק"ג/87ק"ג, 77ק"ג/97ק"ג, נשים סגנון חופשי 62 ק"ג ו68 ק"ג גמר
טיפוס גברים
13:00
טיפוס גברים
מעורב מוקדמות
אתלטיקה: גמר קפיצה במוט גברים
13:00
אתלטיקה: גמר קפיצה במוט גברים
גמר קפיצה במוט גברים. בנוסף: גמר יידוי פטיש נשים(14:35), גמר 800 מטר נשים(15:25)
שחייה אמנותית: בלכר ובובריצקי
13:25
שחייה אמנותית: בלכר ובובריצקי
הדואט עדן בלכר ושלי בובריצקי בתרגיל הטכני בשחייה אמנותית
רכיבה על סוסים: נבחרת ישראל
13:40
רכיבה על סוסים: נבחרת ישראל
נבחרת ישראל ברכיבה על סוסים במוקדמות תחרות הקפיצות - מקצי היחידים
יפן - ספרד
14:00
יפן - ספרד
כדורגל: חצי הגמר
אוסטרליה - ארגנטינה
15:30
אוסטרליה - ארגנטינה
רבע גמר גברים
אתלטיקה: גמר 200 מטרים נשים
15:50
אתלטיקה: גמר 200 מטרים נשים
היום החמישי באתלטיקה, גמר ריצת 200 מטרים נשים.
טיפוס גברים
16:00
טיפוס גברים
משולב, מוקדמות
כדורעף חופים נשים
16:00
כדורעף חופים נשים
רבע גמר, קנדה - אוסטרליה
כדורעף גברים
16:30
כדורעף גברים
רבע גמר, פולין - צרפת
שחייה במים פתוחים נשים
00:25
שחייה במים פתוחים נשים
10 ק"מ
אתלטיקה גברים/נשים: היום השישי
02:55
אתלטיקה גברים/נשים: היום השישי
כולל בעיקר מקצי קרב 10 בגברים וקרב 7 בנשים.
כדורעף חופים גברים
02:55
כדורעף חופים גברים
רבע גמר, נורבגיה - הוועד האולימפי הרוסי
כדורעף נשים
02:55
כדורעף נשים
רבע גמר, טורקיה - דרום קוריאה
סקייטבורד נשים
02:55
סקייטבורד נשים
מוקדמות
כדוריד נשים
03:25
כדוריד נשים
רבע גמר, מונטנגרו - נבחרת הוועד הרוסי
כדורסל נשים
03:55
כדורסל נשים
רבע גמר, סין - סרביה
גולף נשים
05:00
גולף נשים
סיבוב 1
גמר 400 מטרים משוכות נשים
05:00
גמר 400 מטרים משוכות נשים
היום השישי באתלטיקה
קאנו ספרינט - נשים/גברים
05:00
קאנו ספרינט - נשים/גברים
מוקדמות ורבע גמר
קאנו ספרינט נשים/גברים
05:50
קאנו ספרינט נשים/גברים
מוקדמות ורבע גמר
היאבקות גברים ונשים
06:00
היאבקות גברים ונשים
מוקדמות,גברים בסגנון יווני/רומי 67 ק"ג/87 ק"ג, נשים חופשי 62 ק"ג, גברים חופשי 57 ק"ג/86 ק"ג, נשים חופשי 57 ק"ג
סקייטבורד: גמר נשים
06:25
סקייטבורד: גמר נשים
אירוע הגמר במקצה הפארק בסקייטבורד נשים
כדורעף נשים
07:30
כדורעף נשים
רבע גמר, ארצות הברית - הרפובליקה הדומיניקנית
כדורסל נשים
07:40
כדורסל נשים
רבע גמר, ארצות הברית - אוסטרליה
אגרוף: קרבות על מדליה
07:55
אגרוף: קרבות על מדליה
חצאי גמר נשים וגברים וקרב הגמר במשקל קל-כבד (גברים)
שייט: ברעם וטיבי בגמר
08:30
שייט: ברעם וטיבי בגמר
נויה ברעם ושחר טיבי בשיוט המדליות במפרשיות 470
קפיצות למים נשים
08:55
קפיצות למים נשים
מוקדמות קפיצות למים, מקפצה 10 מטרים
אופני מסלול גברים
09:40
אופני מסלול גברים
מוקדמות
קפיצות למים נשים
10:00
קפיצות למים נשים
מוקדמות קפיצות למים - מקפצה 10 מטרים
כדורמים גברים
10:00
כדורמים גברים
רבע גמר, יוון - מונטנגרו
טניס שולחן גברים
10:10
טניס שולחן גברים
קבוצתי חצי גמר
טיפוס נשים משולב
10:55
טיפוס נשים משולב
מוקדמות תחרות העפלה, ספיד
כדורעף נשים
10:55
כדורעף נשים
רבע גמר, איטליה - סרביה
טיפוס נשים משולב
11:55
טיפוס נשים משולב
תחרות העפלה, בולדרינג
אתלטיקה: היום השישי
12:25
אתלטיקה: היום השישי
גמר 3000 מטרים משוכות נשים (14:00), גמר יידוי פטיש גברים (14:15)
קפיצות סוסים - אשלי בונד והסוס דונאטלו (14:00)
13:00
קפיצות סוסים - אשלי בונד והסוס דונאטלו (14:00)
גמר יחידים/יחידות
טניס שולחן - חצי גמר
14:15
טניס שולחן - חצי גמר
קבוצתי
היאבקות גברים ונשים
15:00
היאבקות גברים ונשים
גברים חופשי 57/86 ק"ג, נשים חופשי 57 ק"ג חצי גמר, גברים יווני/רומי 67ק"ג/87ק"ג ונשים חופשי 62 ק"ג גמר
כדורעף חופים גברים
15:00
כדורעף חופים גברים
רבע גמר, גרמניה - הוועד האולימפי הרוסי
אתלטיקה: גמר 800 מטרים גברים
15:05
אתלטיקה: גמר 800 מטרים גברים
היום השישי באתלטיקה
כדורסל נשים
15:30
כדורסל נשים
רבע גמר, ספרד - צרפת
גמר 200 מטרים גברים
15:55
גמר 200 מטרים גברים
היום השישי באתלטיקה
טיפוס נשים משולב
16:00
טיפוס נשים משולב
מוקדמות תחרות העפלה, הובלה
כדורעף חופים גברים
16:00
כדורעף חופים גברים
רבע גמר, איטליה - קטאר
כדורעף נשים
16:40
כדורעף נשים
רבע גמר,, ברזיל - הוועד האולימפי הרוסי
אירועים ושידורים טוקיו 2020
בחירה לפי יום:
05.08
06.08
07.08
08.08
ישראלים
מומלצים
כדורמים: משחק הגמר גברים
10:30 08.08
כדורמים: משחק הגמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
כדוריד: משחק הגמר נשים
09:00 08.08
כדוריד: משחק הגמר נשים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
אגרוף: גמרים נשים וגברים
08:00 08.08
אגרוף: גמרים נשים וגברים
קרבות הגמר במשקל קל (גברים ונשים), משקל בינוני (נשים) ומשקל סופר-כבד (גברים) באגרוף
כדורעף: משחק הגמר נשים
07:30 08.08
כדורעף: משחק הגמר נשים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
כדורסל: משחק הגמר נשים
05:30 08.08
כדורסל: משחק הגמר נשים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
התעמלות אמנותית: נבחרת ישראל בגמר
05:00 08.08
התעמלות אמנותית: נבחרת ישראל בגמר
הנבחרת הקבוצתית של ישראל בגמר הקרב רב בהתעמלות אמנותית
כדוריד נשים
05:00 08.08
כדוריד נשים
משחק על הארד
אופני מסלול נשים וגברים
04:00 08.08
אופני מסלול נשים וגברים
נשים אומניום, ספרינט חצאי גמר וגמר, גברים קירין סיבוב 2 ו-3, גמרים
אתלטיקה: מרתון גברים (שלושה ישראלים)
01:00 08.08
אתלטיקה: מרתון גברים (שלושה ישראלים)
היום האחרון באתלטיקה, ריצת מרתון גברים, כולל מארו טפרי, גירמה אמרה ואיימרו עלמיה
כדורעף: משחק הגמר גברים
16:20 07.08
כדורעף: משחק הגמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
כדוריד: משחק הגמר גברים
15:10 07.08
כדוריד: משחק הגמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
ברזיל - ספרד
14:35 07.08
ברזיל - ספרד
גמר כדורגל גברים
כדורסל נשים
14:00 07.08
כדורסל נשים
משחק על הארד
אתלטיקה: באיולין-טפרי בגמר
13:00 07.08
אתלטיקה: באיולין-טפרי בגמר
היום התשיעי באתלטיקה, סלאמוויט באיולין-טפרי בגמר ריצת 10,000 מטרים נשים
אתלטיקה: גמרים אחרונים יום תשיעי
13:00 07.08
אתלטיקה: גמרים אחרונים יום תשיעי
היום התשיעי באתלטיקה: גמר קפיצה לגובה נשים, גמר הטלת כידון גברים, גמר ריצת 1,500 מטרים גברים, גמר ריצת 400X4 מטרים שליחים נשים וגברים
בייסבול: משחק הגמר גברים
13:00 07.08
בייסבול: משחק הגמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
קראטה: גמרים
12:25 07.08
קראטה: גמרים
יום הקרבות השלישי בקראטה, המשקלים הכבדים
כדוריד גברים
12:00 07.08
כדוריד גברים
מדליית ארד
כדורסל נשים
10:30 07.08
כדורסל נשים
מדליית ארד
כדורמים: משחק הגמר נשים
10:30 07.08
כדורמים: משחק הגמר נשים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
אופני מסלול נשים וגברים
09:55 07.08
אופני מסלול נשים וגברים
נשים ספרינט שלב 1/8, 1/4, גברים קירין סיבוב ראשון וגברים גמר מדיסון
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן בגמר
09:20 07.08
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן בגמר
לינוי אשרם וניקול זליקמן בגמר הקרב רב בהתעמלות אמנותית
קפיצות למים גברים
09:00 07.08
קפיצות למים גברים
מקפצה 10 מטרים
אגרוף: גמרים גברים ונשים
08:00 07.08
אגרוף: גמרים גברים ונשים
קרבות הגמר במשקל זבוב (גברים ונשים) ומשקל בינוני (גברים ונשים) באגרוף
כדורמים נשים
07:40 07.08
כדורמים נשים
קרב על הארד
כדורעף גברים
07:30 07.08
כדורעף גברים
משחק על הארד
כדורסל: משחק הגמר גברים
05:30 07.08
כדורסל: משחק הגמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
התעמלות אמנותית: נבחרת ישראל
04:00 07.08
התעמלות אמנותית: נבחרת ישראל
הנבחרת הקבוצתית של ישראל במוקדמות הקרב רב בהתעמלות אמנותית
כדורעף חופים: גמר גברים
04:00 07.08
כדורעף חופים: גמר גברים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
קאנו/קיאק: גמרים ספרינט
03:30 07.08
קאנו/קיאק: גמרים ספרינט
מקצי גמרים שונים בתחרויות הקאנו/קיאק ספרינט
גולף נשים
01:30 07.08
גולף נשים
סיבוב 4
גולף: הכרעה נשים
01:30 07.08
גולף: הכרעה נשים
סיבוב אחרון ומכריע בגולף נשים
אתלטיקה: מרתון נשים (שתי ישראליות)
01:00 07.08
אתלטיקה: מרתון נשים (שתי ישראליות)
היום התשיעי באתלטיקה, ריצת מרתון נשים, כולל לונה צ'מטאי-סלפטר ומאור טיורי
כדוריד נשים
16:00 06.08
כדוריד נשים
חצי גמר
טניס שולחן גברים
15:00 06.08
טניס שולחן גברים
קבוצתי גמר
כדורגל: המשחק על הארד
14:00 06.08
כדורגל: המשחק על הארד
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
אתלטיקה: גמרים שליחים ושליחות 100X4
13:50 06.08
אתלטיקה: גמרים שליחים ושליחות 100X4
היום השמיני באתלטיקה, גמרים ריצת 100X4 מטרים שליחים ושליחות
אתלטיקה: גמר ריצת 5,000 מטרים גברים
13:50 06.08
אתלטיקה: גמר ריצת 5,000 מטרים גברים
היום השמיני באתלטיקה, גמר ריצת 5,000 מטרים גברים. במקביל: גמר הטלת כידון נשים, גמר ריצת 400 מטרים נשים, גמר ריצת 1,500 מטרים נשים
רכיבה על סוסים: נבחרת ישראל
13:00 06.08
רכיבה על סוסים: נבחרת ישראל
נבחרת ישראל ברכיבה על סוסים במוקדמות תחרות הקפיצות - המקצה הקבוצתי
טיפוס: גמרים נשים
12:15 06.08
טיפוס: גמרים נשים
אירועי הגמר בכל המקצים בטיפוס נשים
אופני מסלול נשים וגברים
11:45 06.08
אופני מסלול נשים וגברים
נשים מוקדמות ספרינט, גברים ספרינט חצאי גמר גמרים, נשים מדיסון גמר
כדוריד נשים
11:30 06.08
כדוריד נשים
חצי גמר
אתלטיקה: הליכה מהירה 20 ק"מ נשים
10:30 06.08
אתלטיקה: הליכה מהירה 20 ק"מ נשים
היום השמיני באתלטיקה, מרוץ הליכה מהירה 20 ק"מ נשים
סייף קרב חמש מודרני נשים
09:45 06.08
סייף קרב חמש מודרני נשים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
קפיצות למים גברים
09:40 06.08
קפיצות למים גברים
מקפצה 10 מטרים
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן
08:50 06.08
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן
לינוי אשרם וניקול זליקמן במוקדמות הקרב רב בהתעמלות אמנותית
כדורסל נשים
08:00 06.08
כדורסל נשים
חצי גמר
אגרוף: גמר
08:00 06.08
אגרוף: גמר
קרב הגמר במשקל כבד (גברים) באגרוף
כדורעף נשים
07:00 06.08
כדורעף נשים
חצי גמר
טניס שולחן גברים
06:50 06.08
טניס שולחן גברים
קבוצתי משחק על הארד
היאבקות גברים ונשים
05:40 06.08
היאבקות גברים ונשים
גברים חופשי 74 ק"ג / 125 ק"ג ו-65 ק"ג /97 ק"ג, נשים חופשי 53 ק"ג ו - 50 ק"ג
כדורגל: משחק הגמר נשים
05:00 06.08
כדורגל: משחק הגמר נשים
קראס אגת לקטוס וואל אאוגו
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן
04:20 06.08
התעמלות אמנותית: אשרם וזליקמן
לינוי אשרם וניקול זליקמן במוקדמות הקרב רב בהתעמלות אמנותית
קפיצות למים גברים
04:00 06.08
קפיצות למים גברים
מקפצה 10 מטרים
כדורעף חופים: גמר נשים
04:00 06.08
כדורעף חופים: גמר נשים
ומשחק על הארד
קראטה: גמרים
04:00 06.08
קראטה: גמרים
יום הקרבות השני בקראטה, המשקלים הבינוניים
גולף נשים
01:30 06.08
גולף נשים
סיבוב 3
אתלטיקה: הליכה מהירה 50 ק"מ גברים
00:00 06.08
אתלטיקה: הליכה מהירה 50 ק"מ גברים
היום השמיני באתלטיקה, מרוץ הליכה מהירה 50 ק"מ גברים
טיפוס גמר גברים
17:30 05.08
טיפוס גמר גברים
גמר בהובלה
טיפוס - גמר גברים
17:00 05.08
טיפוס - גמר גברים
גמר ספיד
כדורעף גברים
16:00 05.08
כדורעף גברים
חצי גמר, צרפת - ארגנטינה
כדורעף חופים גברים
16:00 05.08
כדורעף חופים גברים
חצי גמר, קטאר - נבחרת הוועד הרוסי
טיפוס: גמר גברים
16:00 05.08
טיפוס: גמר גברים
גמר בהובלה
כדוריד גברים
15:30 05.08
כדוריד גברים
חצי גמר, ספרד - דנמרק
אתלטיקה: גמר 400 מטרים גברים
15:00 05.08
אתלטיקה: גמר 400 מטרים גברים
היום השביעי באתלטיקה
טניס שולחן נשים - מדליית זהב
14:00 05.08
טניס שולחן נשים - מדליית זהב
קבוצתי, סין - יפן
סלובניה - צרפת
13:55 05.08
סלובניה - צרפת
חצי גמר גברים
לכל האירועים >